کد خبر: ۴۲۴۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۰۳

یمن: آمریکا و اسرائیل راهی جز خروج از منطقه ندارند

سیدصادق الشرفی عضو جنبش انصارالله یمن با بیان این که یمن با تمام ظرفیت پای کارمردم مظلوم فلسطین و غزه است، گفت: آمریکا و اسرائیل هیچ راهی جز خروج از منطقه ندارند.
فارس: عضو جنبش انصارالله یمن با بیان این که یمن با تمام ظرفیت پای کارمردم مظلوم فلسطین و غزه است، گفت: آمریکا و اسرائیل هیچ راهی جز خروج از منطقه ندارند.

«سیدصادق الشرفی» شب گذشته در جریان سفر به استان یزد با حضور در جمع مردم دارالعباده، مقاومت در برابر استکبار جهانی را رسم و مرام افراد در جامعه اسلامی دانست و اظهار کرد: عاقبت جنایتکاران نزد امت اسلام و آزادیخواهان جهان فقط شکست، رسوایی و زبونی است.

وی افزود: انصارالله یمن بنا به دستور الهی و بنا بر وظیفه دینی خود تا خاتمه جنگ غزه و اتمام کشتار مردم مظلوم فلسطین در میدان ایستاده و با تمام ظرفیت از مردم مسلمان غزه و فلسطین در برابر جنایات رژیم صهیونیستی حمایت خواهد کرد.

عضو جنبش انصارالله یهمن با بیان این‌که ما در کنار مردم ایران و فلسطین هستیم، گفت: دولت جنایتکار آمریکا راهی جزو خروج از منطقه ندارد و تا آنها هستند قطعا خاورمیانه روی آرامش و صلح نمی‌بیند.

الشرفی در پایان سخنان خود مردم ایران را نماد استکبار ستیزی دانست و بیان کرد:‌ همه مردم دنیا باید بدانند که ایستادگی در برابر ظالم و حمایت از مظلوم تنها راه عزت و سعادت است.