کد خبر: ۴۲۴۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۴۳

شمار شهدای نوار غزه به ۲۷هزار و ۳۶۵ نفر رسید

وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که با احتساب ۱۲۷ شهید طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار شهدای نوار غزه از هفتم اکتبر (۱۵ مهرماه) تاکنون به ۲۷هزار و ۳۶۵ نفر رسید.
ایرنا: وزارت بهداشت غزه اعلام کرد که طی ۲۴ساعت گذشته رژیم صهیونیستی ۱۴ مورد کشتار علیه مردم غزه مرتکب شد که در نتیجه آن ۱۲۷ نفر شهید و ۱۷۸ نفر دیگر نیز مجروح شدند.

این وزارت خانه اعلام کرد که تعداد زیادی از قربانیان همچنان زیر آوار و در خیابان‌ها مانده‌اند و صهیونیست‌های اشغالگر اجازه امدادرسانی به آن‌ها را نمی‌دهند.

وزارت بهداشت غزه همچنین اعلام کرد که در نتیجه تجاوز‌های رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر تاکنون ۲۷هزار و ۳۶۵ فلسطینی شهید و ۶۶هزار۶۳۰ نفر دیگر هم مجروح شدند.

ساعاتی پیش نیز شبکه المیادین گزارش داد که رژیم صهیونیستی یک مهدکودک را در رفح بمباران کرد؛ تعدادی از خانواده‌های فلسطینی آواره در این مهدکودک پناه گرفته بودند که شمار زیادی از آن‌ها شهید یا مجروح شدند.

خبر دیگر از نوار غزه این که، مبارزان فلسطینی در خان‌یونس از صبح امروز با صهیونیست‌های اشغالگر به شدت درگیر شده اند.

در حالی از آغاز جنایات رژیم اسرائیل در نوار غزه ۱۲۱ روز می‌گذرد که این رژیم تاکنون به جز نسل‌کشی و کشتار فلسطینیان، به هیچ یک از اهداف خود دست نیافته و در ادامه حملات به مناطق مختلف آن، همچنان مردم بی دفاع غزه را به شهادت می‌رساند.