کد خبر: ۴۲۴۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۹۷

حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه نظامیان آمریکا در سوریه

مقاومت اسلامی عراق بامداد دوشنبه در بیانیه‌ای مسؤولیت حمله به پایگاه آمریکا در میدان نفتی العمر واقع در شرق سوریه را برعهده گرفت. مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که به درهم کوبیدن پایگاه دشمنان ادامه خواهیم داد.
ایرنا: مقاومت اسلامی عراق بامداد دوشنبه در بیانیه‌ای مسؤولیت حمله به پایگاه آمریکا در میدان نفتی العمر واقع در شرق سوریه را برعهده گرفت.

به گزارش رسانه جنگ نیروی مقاومت اسلامی عراق، این حمله با پهپاد صورت گرفته است.

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در ادامه رویکرد این گروه برای مقابله با اشغالگران صهیونیست و در راستای یاری به ساکنان غزه و پاسخ به کشتار غیرنظامیان، کودکان، زنان و سالخوردگان توسط اشغالگران غاصب صهیونیستی، مجاهدان این گروه با پهپاد، پایگاه اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی العمر در خاک سوریه را هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که به درهم کوبیدن پایگاه دشمنان ادامه خواهیم داد.

رسانه‌های عربی بامداد دوشنبه گزارش دادند که محل استقرار اشغالگران آمریکایی در میدان نفتی «العمر» در دیرالزور هدف حمله پهپادی قرار گرفته است.

از آغاز تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه در ۱۵ مهرماه تاکنون، مقاومت اسلامی عراق ده‌ها حمله به پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق و سوریه را انجام داده است.

این گروه مقاومت عراق به دنبال جنایات و حملات وحشیانه رژیم اسرائیل علیه مردم مظلوم فلسطین به ویژه غزه و حمایت واشنگتن از این حملات به آمریکا پیشتر نیز هشدار داده بود که پایگاه‌های آن کشور در منطقه را مورد هدف قرار خواهد داد.

مقاومت اسلامی عراق همچنین بر تداوم هدف قرار دادن مواضع نیروهای اشغالگر آمریکا و پایگاه‌های آنها تاکید کرد.