کد خبر: ۴۲۴۵۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۱۲

قیمت سکه، نیم سکه، ربع سکه و سکه گرمی دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲

سکه امامی با کاهش ۰.۷۹ درصدی نسبت به روز قبل ، ۳۱,۳۰۰,۰۰۰ تومان معامله شد. نیم سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۱۷,۸۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد‌. ربع سکه در بازار امروز نسبت به روز قبل ، با ۰ تومان بدون تغییر، ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ تومان نرخ گذاری شد.
امروز سکه امامی مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که سکه امامی که روز قبل تا ۳۱,۵۵۰,۰۰۰ (سی و یک میلیون و پانصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۰۵ فوریه ۲۰۲۴ - با کاهش ۰.۷۹ درصدی به ۳۱,۳۰۰,۰۰۰ (سی و یک میلیون و سیصد هزار) تومان رسید.

قیمت نیم سکه

امروز نیم سکه مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که نیم سکه که روز قبل تا ۱۷,۸۵۰,۰۰۰ (هفده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۰۵ فوریه ۲۰۲۴ - به ۱۷,۸۵۰,۰۰۰ (هفده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت ربع سکه

امروز ربع سکه مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که ربع سکه که روز قبل تا ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۰۵ فوریه ۲۰۲۴ - به ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان رسید.

قیمت سکه گرمی

امروز هر سکه گرمی مانند روز قبل ، با افزایش و کاهش قیمتی روبرو نشدند، بطوری که هر سکه گرمی که روز قبل تا ۵,۹۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد هزار) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۰۵ فوریه ۲۰۲۴ - به ۵,۹۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد هزار) تومان رسید.