کد خبر: ۴۲۵۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۷۹

این خبر درباره سردار آزمون سریع پخش شد!

ده‌روسی که اخیرا جانشین ژوزه مورینیو شد علاقه زیادی به سردار آزمون دارد و به مدیران باشگاه رم اعلام کرد که هرگز به جدایی مهاجم ایرانی فکر نکنند.

 دنیله ده‌روسی سرمربی رم از فرم سردار آزمون کاملا راضی به نظر می‌رسد.

در نقل و انتقالات ژانویه و وقتی که سردار آزمون در اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقات جام ملت‌های آسیا حضور داشت شایعات درباره احتمال جدایی او از رم اوج گرفت و حتی گفته شد که باشگاه‌های رئال بتیس و سویا به شدت خواهان جذب او هستند.

با این وجود همانطور که پیش‌بینی می‌شد باشگاه ایتالیایی اجازه جدایی سردار آزمون را نداد اما در راس این ماجرا سرمربی جدید رم یعنی دنیله ده‌روسی حضور داشت. ده‌روسی که اخیرا جانشین ژوزه مورینیو شد علاقه زیادی به سردار آزمون دارد و به مدیران باشگاه رم اعلام کرد که هرگز به جدایی مهاجم ایرانی فکر نکنند.

از طرف دیگر سرمربی جوان جالوروسی برخلاف مورینیو سردار آزمون را در لیست تیمش برای رقابت‌های لیگ اروپا قرار داد. ده‌روسی همچنین بعد از بازی ابتدایی هفته رم مقابل اینتر که با شکست تیم پایتخت نشین همراه بود صراحتاً اعلام کرد که با آمدن دوباره سردار آزمون باید او بیشتر بازی کند تا روملو لوکاکو ریکاوری بهتری داشته باشد.

همه این‌ها نشان می‌دهد که سرمربی ایتالیایی رم علاقه زیادی به سردار آزمون دارد، حتی باوجود اینکه او در بازی شب گذشته این تیم مقابل فاینورد از مهاجم ایرانی خود استفاده نکرد. ده‌روسی بعد از پایان بازی دیشب نیز اظهار نظر کوتاهی درباره سردار آزمون انجام داد و گفت: "ما حالا سردار آزمون را هم داریم که می‌بینم چقدر سرحال و آماده است."

به نظر می‌رسد اگر اتفاق خاصی رخ ندهد سردار آزمون بالاخره روز یکشنبه اولین بازی خود را در ترکیب اصلی رم انجام خواهد داد و در مقابل فروزینونه از ابتدا به میدان می‌رود.