کد خبر: ۴۲۵۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۵۸

همسر دوم کتایون ریاحی کیست؟

شوهر دوم کتایون ریاحی، «مسعود بهبهانی» است که وی از سهامداران اصلی شرکت «اویل ورد» آمریکا است و بیشتر وقت ها در ایران نیست.
روزیاتو: شوهر دوم کتایون ریاحی، «مسعود بهبهانی» است که وی از سهامداران اصلی شرکت «اویل ورد» آمریکا است و بیشتر وقت ها در ایران نیست.
کتایون ریاحی که از ستارگان سینمای ایران در دهه های قبل است نقش های ماندگاری در سینما و تلویزیون دارد، اما بیشتر با بازی در نقش زلیخا در سریال یوسف پیامبر در ذهن ها ماندگار شده است.

کتایون ریاحی در بسیاری از آثار خاطره انگیز دیگر از جمله سریال پدرسالار یا سریال شب دهم ایفای نقش کرده است. کتایون ریاحی در حال حاضر ۶۲ ساله است و مدتهاست در هیچ فیلم و سریالی ایفای نقش نکرده است.

به گزارش روزیاتو، شوهر اول کتایون ریاحی فرشید رحیمیان بود که قبل از شروع بازیگری با او ازدواج کرد و از وی صاحب یک فرزند پسر بنام «پوریا» شد. اما این زندگی در نهایت به جدایی و طلاق انجامید. امیرفرشید رحیمیان نوازنده و آهنگساز ایرانی در ۶۴ سالگی دار فانی را وداع گفت.

شوهر دوم کتایون ریاحی، «مسعود بهبهانی» ااست که وی از سهامداران اصلی شرکت «اویل ورد» آمریکا است و بیشتر وقت ها در ایران نیست.