کد خبر: ۴۲۵۲۹۵
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۵۷۳

یک خودرو جذاب ژاپنی وارد سامانه یکپارچه شد

نیسان قشقایی 2024 در آخرین به‌ روزرسانی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی وارد این سامانه شد.
نیسان قشقایی که به دلایل مختلفی از جمله نام آن برای ما خودرویی شناخته شده است در مدل ۲۰۲۴ وارد بازار می‌شود.

به گزارش ایران جیب از پرشین خودرو، یک شرکت داخلی که سال جاری با رونمایی خودروهای نیسان اعلام وجود کرد، اطلاعات فنی و مشخصات نیسان قشقایی که قرار است وارد بازار شود را در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی بارگذاری کرد.

نیسان قشقایی ۲۰۲۴ با پیشرانه ۲ لیتری تنفس طبیعی که توان تولید ۱۵۱ اسب بخار و گشتاور ۱۹۴ نیوتن متری و انتقال این نیرو از طریق یک گیربکس سی وی تی به محور جلو را دارد، خودرویی است که برای ورود به بازار ایران در نظر گرفته شده است.

فرمان برقی حساس به سرعت و ترمزهای دیسکی با قابلیت خنگ شوندگی از دیگر امکانات نیسان قشقایی است.

نیسان قشقایی ۲۰۲۴ با طول ۴۴۰۱ میلیمتر، عرض ۱۸۳۷ و ارتفاع ۱۶۱۲ میلی متری در دسته شاسی بلندهای کامپکت قرار می‌گیرد که با فاصله محوری ۲۶۴۶ میلی متری فضای مناسبی را برای سرنشینان فراهم می‌کند.

ترمزدستی برقی، سیستم دوربین ثبت وقایع، سیستم نشان دهنده بادتایرها، سقف سانروف برقی، انتخاب حالت رانندگی، نوربالااتوماتیک و تطبیقی، اتولایت+چراغ جلوLED، برف پاک کن عقب، صندلی چرمی، صفحه نمایش پشت کیلومتر ۶ اینچی، آینه عقب برقی، چراغ روشنایی در روز، اتصال صندلی کودک، سیستم ضد سرقت الکترونیکی، سیستم کنترل حرکت خودرو در سربالایی HAC و سیستم ترمز کنترل لغزش هنگام شتابگیری از جمله امکانات نیسان قشقایی ۲۰۲۴ است.