کد خبر: ۴۲۵۳۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۷۵

هزینه بار و نرخ توقف کامیون و کشنده ها اعلام شد

عکس نامه انجمن صنفی رانندگان وسائط نقلیه سنگین کالای شهرستان بندر عباس که در فضاهای مجازی منتشرشده است. حاکی از بررسی ...
انجمن صنفی رانندگان وسائط نقلیه سنگین کالای شهرستان بندر عباس اعلام کرد:

از تاریخ ۲۱ بهمن ماه ۱۴۰۲ تناژ اعلام ناوگان کفی از ۲۳ تن به ۲۴ تن تغییر کرد.

عکس نامه انجمن صنفی رانندگان وسائط نقلیه سنگین کالای شهرستان بندر عباس که در فضاهای مجازی منتشرشده است. حاکی از بررسی برخی مشکلات ناوگان حمل و نقلی و هزنیه های مربوط به اعلان بار موارد مرتبط با رانندگان و کامیون داران در این انجمن است.

در بخشی از این نامه تاکید شده:
حق توقف کامیون و کشنده در اسکله شهید رجایی که بعد از هر ۱۰ ساعت به ازای هر ساعت توقف ۱۵۰ هزار تومان و پس از ۴۸ ساعت توقف باید به ازای هر ساعت ۱۸۰ هزار تومان راپرداخت کنند.

حق توقف کامیون و کشنده برای هر ساعت در انبارهای بیرون از اسکله ۱۰۰ هزار تومان اعلام شده است. حق توقف کامیون های تک محور و ۱۰ چرخ نیز ۷۰ هزار تومان ضمن اینکه حق توقف کامیونت ها و خاور ۹۱۱ و غیره در این تناژ ۵۳ هزار تومان عنوان شده است.

شب بارگیری خروج تا ساعت ۱۲ ظهر فردا برای کامیون های تک، ۱۰ چرخ و کامیونت ها ۵۰۰ هزار تومان و برای تریلی ها و کشنده ها یک میلیون تومان است.

به جهت تسهیل و تسریع در امر ترانزیت و صاحبان کالا اعلام بار کفی ۱۲.۷۰ یا تیغه مناسب جهت حمل صرف کانتینر ۴۵ فوت به شرط عدم بیرون زدگی کانتینر از انتهای بارگیر ۴۰ درصد پایه کرایه اضافه می گردد.