کد خبر: ۴۲۵۳۶۵
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۸۷

فروش نقد و اقساط سورن پلاس و پژو 207 دستی

به اطلاع عموم متقاضيان محترم و نمايندگيهاي مجاز ميرساند، شركت ايران خودرو شرايط فروش فوق العاده اختياري به روش نقدي و روش نقد ...
به اطلاع عموم متقاضيان محترم و نمايندگيهاي مجاز ميرساند، شركت ايران خودرو شرايط فروش فوق العاده اختياري به روش نقدي و روش نقد و اقساط جهت متقاضيان عادي خودرو پارس كه در اسفند ماه سال گذشته در سامانه يكپارچه اقدام به دريافت اولويت نموده و اسامي ايشان به عنوان بخش دوم اولويت هاي زمستان 1402 به اين شركت اعلام شده و براي آنها پيامك ارسال گرديده با موعد تحويل حداكثر 90 روزه و يا پيش فروش با شرايط جدول ذيل ارائه مي نمايد:

نكته:1 در اين طرح قيمت خودرو در روشهاي نقدي و نقدي اعتباري به صورت قطعي و بر اساس قيمت روز زمان ثبت نام مي باشد و در صورت انتخاب روش اقساطي مبالغ وديعه اوليه و چكهاي اقساط به شرح جدول ذيل است. در اين طرح در روش نقد و اقساط صرفاً چك صياد بنفش از متقاضي و يا شخص ثالث دريافت مي گردد و وضعيت اعتباري سفيد صادر كننده چك از طريق سامانه بانك مركزي مورد نياز مي باشد.

نكته:2 در طرح پيش فروش قيمت خودرو بر اساس قيمت روز زمان تحويل مي باشد و در صورت انتخاب روش پيش فروش مبلغ پيش پرداخت معادل مبلغ مندرج در جدول ذيل در زمان ثبت نام دريافت مي شود و الباقي مبلغ در زمان صدور دعوتنامه نقداً دريافت خواهد شد.

تاريخ شروع و مهلت ثبت نام: زمان شروع اين طرح از روزيكشنبه مورخ 1402/11/29 بوده و تا تكميل ظرفيت ادامه خواهد داشت.

جهت ثبت نام نياز به ايجاد حساب كاربري در سامانه فروش ايران خودرو مي باشد