کد خبر: ۴۲۶۲۱۰
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۶۱۷

خرید یک عمارت مجلل در «جزیره میلیاردرها» توسط رونالدو

کریستیانو رونالدو یک عمارت بزرگ در «جزیره میلیاردرها» در دُبی امارات خریداری کرده که محل سکونت ابرثروتمندان است.
روزیاتو: کریستیانو رونالدویک عمارت بزرگ در «جزیره میلیاردرها» در دُبی امارات خریداری کرده که محل سکونت ابرثروتمندان است. گفته می‌شود ستاره النصر عربستان خانه‌ای در جزیره خلیج جمیرا را به مجموعه املاک خود اضافه کرده است.
این اتفاق پس از آن افتاد که رونالدو به خاطر فرم گلزنی خوب خود در عربستان در میان فهرست نهایی ۲۳ نفره اتحادیه بازیکنان حرفه ای FIFPRO World ۱۱ در سال ۲۰۲۳ قرار گرفت؛ تنها جایزه بین المللی فوتبال که برنده آن از سوی خود فوتبالیست‌ها انتخاب می‌شود.

مجموعه املاک رونالدو در حال حاضر شامل چندین خانه مجلل در نقاط مختلف اروپاست.
او ساخت یک عمارت جدید ۷ میلیون پوندی در پرتغال را در سال ۲۰۲۱ آغاز کرد تا به ویلای مجلل خود در مادیرا اضافه کند.

او همچنین املاکی در منچستر، تورین، ماربلا و مادرید دارد.

 

به گزارش بلومبرگ، فوق ستاره ۳۸ ساله دنیای فوتبال این بار ملکی چندمیلیونی در این منطقه دور افتاده خریداری کرده است. این گزارش اضافه می‌کند که رونالدو قرار است در سال ۲۰۲۴ شاهد تکمیل این عمارت بزرگ باشد.

گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که قیمت املاک در این منطقه ده‌ها میلیون پوند است.

برنده ۵ توپ طلا و خانواده‌اش در سفرهای خود به دبی در این عمارت اقامت خواهند داشت.

 

برای درک بهتر، یک عمارت دیگر در این جزیره مساحتی برابر ۳۰ هزار متر مربع دارد و دارای شش اتاق خواب، ساحل خصوصی، اسپا و یک نمایشگاه برای هفت خودرو است.

جزیره خلیج جمیرا خانه ابرثروتمندان دبی است و بیشتر به نام «جزیره میلیاردرها» شناخته می‌شود. این نام از تعداد میلیاردرهای حاضر در هر کیلومتر مربع این جزیره آمده که بیش از هر مکان دیگری در امارات متحده عربی است.

این جزیره در سال ۲۰۱۷ بازگشایی شد و ۱۰ عمارت فوق‌بزرگ در آن وجود دارد که در زمان تکمیل انتظار می‌رفت به قیمت ۴۳۰ میلیون پوند به فروش برسد. اینجا همچنین شامل رستوران‌های فوق‌العاده، کلوب قایق‌رانی و استراحتگاه ساحلی با چشم‌انداز اقیانوس است.

قیمت املاک در این جزیره از زمان شیوع همه‌گیری افزایش یافته است.

آوریل گذشته یک قطعه به مساحت ۲۲۷۶ متر مربع به قیمت رکوردشکن ۲۷ میلیون پوند فروخته شد که از بزرگترین عدد فروش قبلی به مبلغ ۱۹.۵ میلیون پوند پیشی گرفت.