کد خبر: ۴۲۶۲۸۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۱۶

تیپ دیدنی سوسانو و بانو سویا در دنیای واقعی

هان هه-جین یا همان سوسانو یکی از محبوب ترین بازیگران زن کره‌ای در هنگ کنگ و سنگاپور است. از آثار مطرح دیگر او سریال دایره جنایی در سال ۲۰۱۱ در کنار سونگ ایل گوک و فیلم شغال می‌آید در سال ۲۰۱۲ است.
فرادید: ملکه های جومونگ۱ با نام های سوسانو و سویا از شخصیت های تاثیر گذار در سریال جومونگ بودند. این بازیگران با کاراکترهای سریال معروف شدند به طوریکه بسیاری آن ها را با نقش هایشان در این سریال می شناسند.

تصاویری جدید از ملکه های جومونگ۱ را با پوشش مدرن و امروزی را در ادامه مشاهده کنید. 

بیوگرافی هان هه-جین بازیگر نقش سوسانو

هان هه-جین (کره‌ای: 한혜진; زادهٔ ۲۷ اکتبر ۱۹۸۱) بازیگر اهل کره جنوبی است. از جمله نقش‌های برجسته او می‌توان به ایفای نقش بانو سوسانو در افسانه جومونگ اشاره کرد.بیوگرافی سونگ جی هیو بازیگر نقش یه سویا
سونگ جی هیو (کره‌ای: 송지효؛ زادهٔ ۱۵ اوت ۱۹۸۱) بازیگر و مدل اهل کره جنوبی است. او در سال ۲۰۰۶ با نقش رقاصه مین هیورین در سریال روزگار شاهزاده مطرح شد؛ و با نقش قابل توجه خود در سریال افسانه جومونگ به نام بانو یه‌سویا همسر امپراتور جومونگ و مادر شاهزاده یوری در خیلی از کشورهای جهان از جمله ایران به شهرت رسید.

او یکی از محبوبترین بازیگران زن کره‌ای در هنگ کنگ و سنگاپور است.از آثار مطرح دیگر او سریال دایره جنایی در سال ۲۰۱۱ در کنار سونگ ایل گوک و فیلم شغال می‌آید در سال ۲۰۱۲ است.