کد خبر: ۴۲۷۷۲۳
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۵۳۶

این زن بلندقدترین زن جهان است/ روایت او از مشکلاتش

زنی که ۴ سال است رکورددار بلندترین پاهای دنیا در رکوردهای گینس است، نمی‌تواند با مرد دلخواه خود قرار ملاقات بگذارد.

خبرآنلاین: «میسی کورین» اهل آستین تگزاس در آمریکا، تصویر پاهای بسیار بلند خود را که البته از نظر طول با یکدیگر کمی فرق دارند، در شبکه مجازی «تیک‌تاک» منتشر کرد و گفت که این پاها برای او دردسر شده‌اند. یکی از پاهای کورین، ۱۳۵ و دیگری ۱۳۴ سانتی‌متر است.

 

این دختر ۲۱ ساله می‌گوید، «مردم با دیدن من واکنش‌های متفاوتی نشان می‌دهد که البته برایم عجیب نیست.» او ادامه می‌دهد، «قد من از وقتی که پیش‌دبستانی بودم از بچه‌های همسنم بلندتر بود. الآن هم تقریبا از همه افراد اطرافم بلندتر هستم. به خاطر قد بلندم، بیشتر مردم مرا بسیار مسن‌تر از آنچه هستم، می‌بینند.»

 

کورین می‌گوید، وقتی به مدرسه می‌رفت، از قد بلندش بیزار بود، زیرا هم‌مدرسه‌ای‌هایش او را بسیار دست می‌انداختند. اما بعدها از قد بلند خود خشنود و راضی بوده و احساس می‌کرده که فردی خاص است.

 

اما موضوع ناراحت‌کننده زندگی کورین، این است که قد بلند او اثر منفی روی زندگی رومانتیک او گذاشته است. او می‌گوید، هیچ مردی دوست ندارد کنار او، به‌ویژه در مکان‌های عمومی، باشد. آنها از تفاوت قد موجود خجالت می‌کشند.

 

درضمن خرید کردن هم برای کورین سخت است. او نمی‌تواند لباس متناسب با قد خود را پیدا کند و بیشتر مواقع مجبور است، از خیاط بخواهد برایش لباس بدوزد که این لباس‌ها برایش نسبتا گران تمام می‌شوند.

 

او می‌گوید، عنوان بلندقدترین زن دنیا را دیگر دوست ندارد و دلش می‌خواهد مانند افراد معمولی زندگی کند.