کد خبر: ۴۲۷۷۸۱
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۵۳۳

سی‌ان‌ان: آمریکا احتمال می‌دهد ایران به طور مستقیم به اهدافی در داخل اسرائیل حمله کند

یک مقام ارشد دولت آمریکا و یک منبع اطلاعاتی به سی‌ان‌ان گفتند، ایالات متحده احتمال می‌دهد ایران به طور مستقیم به اهدافی در داخل اسرائیل حمله کند و ممکن است نیروهای نیابتی ایران نیز در این حملات مشارکت داشته باشند. دو فرد آشنا با جامعه اطلاعاتی آمریکا نیز به سی‌ان‌ان گفته‌اند، ایران در حال جابه جایی تجهیزات نظامی خود از جمله پهپادها و موشک‌های کروز، در داخل کشور است که نشان می‌دهد احتمالاً در حال آماده شدن برای حمله به اهداف اسرائیل از داخل خاک خود است

یک مقام ارشد دولت آمریکا و یک منبع اطلاعاتی به سی‌ان‌ان گفتند، ایالات متحده احتمال می‌دهد ایران به طور مستقیم به اهدافی در داخل اسرائیل حمله کند و ممکن است نیروهای نیابتی ایران نیز در این حملات مشارکت داشته باشند.

 سی‌ان‌ان اضافه کرد احتمال دارد ایران علاوه بر داخل اسرائیل، به اهدافی در نقاط مختلف منطقه نیز حمله کند.

 

در همین زمینه، شبکه ای‌بی‌سی نیوز نیز جمعه به نقل از مقام‌های آمریکایی که نامشان را فاش نکرد نوشت که ایران موشک های کروز را برای حمله احتمالی به اسرائیل آماده کرده است.

 

دو فرد آشنا با جامعه اطلاعاتی آمریکا نیز به سی‌ان‌ان گفته‌اند، ایران را در حال جابه جایی تجهیزات نظامی خود از جمله پهپادها و موشک‌های کروز، در داخل کشور است که نشان می‌دهد احتمالاً در حال آماده شدن برای حمله به اهداف اسرائیل از داخل خاک خود است.

 

یکی از این افراد مطلع نیز گفته است که براساس اطلاعات ایالات متحده ایران در حدود ۱۰۰ موشک کروز آماده کرده است.