کد خبر: ۴۲۷۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۲۶

مهاجمان ناشناس ۱۱ نفر را در بلوچستان پاکستان کشتند

مسوولان انتظامی در ایالت بلوچستان پاکستان اعلام کردند که مهاجمان مسلح ناشناس پس از ربودن ۱۱ نفر در مسیر کویته-تفتان آنان را به قتل رساندند.

ایرنا: مسوولان انتظامی در ایالت بلوچستان پاکستان اعلام کردند که مهاجمان مسلح ناشناس پس از ربودن ۱۱ نفر در مسیر کویته-تفتان آنان را به قتل رساندند.

 

به گزارش شبکه‌های خبری پاکستان، مهاجمان ناشناس یک اتوبوس مسافربری را که از شهر کویته (مرکز ایالت بلوچستان) عازم منطقه مرزی تفتان (در نقطه مشترک مرزی با ایران) بود، در منطقه نوشکی متوقف کرده و برخی از سرنشینان آن را ربودند.

 

مسوولان انتظامی ایالت بلوچستان اعلام کردند که تروریست‌ها ۹ تن را پس از ربودن آنان را بطور بی رحمانه‌ای به قتل رساندند. ۲ نفر دیگر نیز در یک حادثه مشابه توسط مهاجمان ناشناس کشته شدند.

 

میر سرفراز بُگتی سروزیر ایالت بلوچستان پاکستان این حادثه را یک اقدام تروریستی و وحشتناک خواند و تاکید کرد که تروریست‌ها تحت تعقیب هستند و همه آنان مجازات خواهند شد.

 

تاکنون هیچ گروهی مسئولیت قتل ۱۱ نفر را در بلوچستان پاکستان برعهده نگرفته است در عین حال برخی از گروه‌های تروریستی مانند تحریک طالبان، لشکر جهنگوی و شورشیان تجزیه‌طلب بلوچ در گذشته مسوولیت بسیاری از حملات مشابه در این ایالت را برعهده گرفته‌اند.