کد خبر: ۴۲۷۸۸۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۲۳:۱۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۵۱

عقب نشینی سریع قیمت دلار از کانال 70 هزار تومان

پس از حمله ایران علیه اسرائیل، نرخ ارز (دلار) به بهانه این تنش شب گذشته افزایش یافت و برخی سعی داشتند نرخ را به 70 هزار تومان ...

خبرگزاری دولتی ایرنا نوشت: معاملات صرافی‌ها هم در حالی صبح امروز آغاز شد که تقاضا برای خرید نسبت به روزهای گذشته بسیار کاهش داشت و این صرافی‌ها خلوت‌تر از همیشه بودند.

 

پس از حمله ایران علیه اسرائیل، نرخ ارز (دلار) به بهانه این تنش شب گذشته افزایش یافت و برخی سعی داشتند نرخ را به 70 هزار تومان برسانند، اما به فاصله چند دقیقه قیمت دلار با ریزش به کانال‌های ۶۷ و ۶۸ هزار تومان عقب‌نشینی کرد.

 

یکی از کانال‌های تلگرامی ارز در ابتدای معاملات امروز قیمت دلار را در کانال ۶۹ هزار تومان درج کرد که هم اکنون قیمت معاملات دلار در این کانال به ۶۶ تومان کاهش پیدا کرده است.

 

هم اکنون در بازار آزاد فردوسی دلار را به قیمت ۶۸ تومان به فروش می رسانند که خریداری هم برای آن نیست.

 

افزایش قیمت دلار در کانال‌های تلگرامی در حالی رخ داد که تقاضایی در بازار نیست و مشاهدات نشان می‌دهد که تا ساعت ۱۱ امروز مقابل صرافی‌ها هیچ خبری نیست، به طوری که حتی تعداد دلال‌هایی هم که همیشه می‌ایستند، نیز نسبت به روزهای گذشته کمتر شده است.

 

قیمت ارز دیجیتال تتر که دیشب پس از حمله ایران به بالای ۷۲ هزار تومان رسیده بود با ریزش هم اکنون به ۶۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسیده است، به طوری که قیمت این ارز دیجیتال که معادل نرخ دلار در بازار آزاد غیررسمی است، امروز صبح نسبت به شب گذشته چهار هزار تومان افت را ثبت کرد.