کد خبر: ۴۲۷۹۲۵
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۳۴

اسکای نیوز: بایدن عملیات ایران را زنده تماشا می‌کرد

تلویزیون اسکای نیوز گزارش کرد «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه عملیات ایران علیه اسرائیل را به طور زنده از کاخ سفید تماشا می‌کرد.

ایسنا: تلویزیون اسکای نیوز گزارش کرد «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا بامداد یکشنبه عملیات ایران علیه اسرائیل را به طور زنده از کاخ سفید تماشا می‌کرد.

روابط عمومی کل سپاه روز یکشنبه در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر اسرائیل در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران ایران در سوریه، از جمله شلیک ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

تلویزیون اسکای نیوز که حمله تلافی‌جویانه ایران به رژیم صهیونیستی را «بی‌سابقه» توصیف کرد، از حال و هوای پرتنش کاخ سفید و اتاق بحران گزارش داد؛ لحظه‌ای که رئیس‌جمهور آمریکا توسط گروه کوچکی از نزدیک‌ترین مشاورانش احاطه شده بود و همگی به طور زنده غرق تماشای عملیات ایران بودند.

 

یک مقام آمریکایی حاضر در این اتاق اینگونه شرایط پرتنش آن لحظه را توصیف می‌کند: «ما می‌دانستیم که بیش از ۱۰۰ موشک بالستیک در آسمان وجود دارد و مدت زمان کوتاهی برای رسیدن به اسرائیل است و البته نتایج دفاع هم برایمان نامشخص بود.»

 

بایدن هم‌چنین خطاب به نتانیاهو توصیه کرد که «نسبت به تصمیمات و اقدامات بعدی فکر کن و اقدامات را آرام‌تر انجام بده.»