کد خبر: ۴۲۸۴۹۴
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۰۵

پرسپولیس وارد بازار شد؛ ۲ خرید خارجی جذاب در دستور کار

سرمربی برزیلی پرسپولیس در صورت تمدید قراردادش خواستار جذب دو بازیکن خارجی شاغل در لیگ برتر ایران است.

سرمربی برزیلی پرسپولیس در صورت تمدید قراردادش خواستار جذب دو بازیکن خارجی شاغل در لیگ برتر ایران است.
رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ به اوج حساسیت خود در صدر و قعر جدول رسیده است تا تمرکز تیم‌ها روی بازی‌های پیش رو باشد. با این حال نیمکت برخی تیم‌ها همچون پرسپولیس که با ابهام درباره ادامه همکاری با کادر فنی و حتی بازیکنان تأثیرگذار خود روبروست باعث شده تا دست اندرکاران این تیم نیم نگاهی به فصل آینده داشته باشند.
اوسمار ویه‌را سرمربی برزیلی فعلی سرخپوشان پایتخت که در آستانه تمدید قرارداد با این تیم قرار دارد در صورت ماندن در رأس کادر فنی پرسپولیس دنبال جذب بازیکنان باکیفیت شاغل در لیگ برتر ایران است. او نه تنها چند بازیکن ایرانی را برای تقویت پرسپولیس در نظر دارد بلکه دو بازیکن خارجی که در نیم فصل دوم آمار گل و پاس گل‌های مطلوبی داشته‌اند نیز قصد دارد در سبد خرید تابستانی خود رونمایی کند.

این دو بازیکن در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند شد و می‌توانند پیشنهادات خود را مورد بررسی قرار دهند.
این در حالی است که سرخ‌ها برای جذب بازیکن خارجی با محدودیت‌هایی به دلیل آئین نامه نقل و انتقالاتی روبرو هستند و برای جذب هر بازیکن خارجی چاره‌ای جز کنار گذاشتن یک بازیکن فعلی ندارند.

سرمربی پرسپولیس برای حفظ تمرکز بازیکنان تیمش قصد دارد لیست خرید و مازاد خود را با پایان رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر ارائه کند که باید مورد تأیید رضا درویش مدیر عامل باشگاه نیز قرار بگیرد.

 خبرگزاری مهر