کد خبر: ۴۲۸۵۱۳
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۹۱۸

بورس ریزشی شد؛ افت ۷ هزار واحدی شاخص هم‌وزن

امروز (یکشنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۲۰ هزار واحد افت کرد.

امروز (یکشنبه) شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات بازار سرمایه، بیش از ۲۰ هزار واحد افت کرد.
شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با افت ۲۰ هزار و ۱۴۴ واحدی در ارتفاع ۲ میلیون و ۲۸۴ هزار و ۸۳۳ واحدی قرار گرفت.
در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، شاخص کل هم‌وزن بورس، نیز با ریزش ۷ هزار و ۵۳۴ واحدی در ارتفاع ۷۵۷ هزار و ۵۰۹ واحدی قرار گرفت.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش بازار بورس تهران به ۷۸ همت و ۹۳۹ میلیارد تومان رسید و تعداد ۳۲۳ هزار و ۱۴۱ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.
لازم به ذکر است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های فولاد، فملی، شپنا، وبملت، شستا، شتران و شبندر بیشترین تاثیر بر ریزش شاخص کل بورس تهران، داشتند.

شاخص کل فرابورس ایران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش ۲۳۰ واحدی در ارتفاع ۲۵ هزار و ۲۸۹ واحدی قرار گرفت و ارزش بازار اول و دوم فرابورس ایران به ۱۳ همت و ۹۶۷ میلیارد تومان رسید.

در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، ارزش پایه بازار فرابورس ایران به ۳ همت و ۳۰۶ میلیارد تومان رسید و تعداد ۱۹۰ هزار و ۱۴۷ معامله مورد دادوستد قرار گرفت.

گفتنی است، در پایان معاملات امروز بازار سرمایه، نماد‌های آریا، خاور، شگویا، هرمز، وسپهر و شبصیر بیشترین تاثیر بر ریزش و نماد فجهان بیشترین تاثیر بر رشد شاخص کل فرابورس ایران، داشتند.