کد خبر: ۴۲۸۵۲۲
تاریخ انتشار: ۰۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۰۵۹

پیام دلگرم‌کننده مالک جدید استقلال برای هواداران

مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس بر تقویت استقلال جهت کسب موفقیت در عرصه‌های مختلف تأکید کرد.

مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس بر تقویت استقلال جهت کسب موفقیت در عرصه‌های مختلف تأکید کرد.
پس از واگذاری 85 درصد از سهام باشگاه استقلال به گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، نخستین نشست با حضور مدیران این شرکت و همچنین مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره آبی‌ها برگزار شد و طرفین به صحبت درخصوص مسائل مختلف پرداختند
در این جلسه که در محل دفتر این گروه برگزار شد، علی عسکری، مدیرعامل صنایع پتروشیمی خلیج فارس با اشاره به اهمیت رقابت تیم‌های بزرگ در عرصه داخلی، این مهم را موجب تقویت فوتبال ایران در عرصه‌های بین‌المللی دانست و اظهار داشت: صنعت خودروسازی در آلمان به این دلیل از آمریکا پیش افتاد که دو شرکت بنز و بی‌ام‌و با هم رقابت می‌کردند و این رقابت موجب رشد این صنعت در عرصه جهانی شد. در حوزه فوتبال هم معتقدیم رقابت داخلی برای موفقیت جهانی بسیار مؤثر است، همچنین معتقدیم تیم‌های محبوب ملت باید مورد توجه باشند.

وی با بیان اینکه «استقلال ایران باید در ابعاد ملی، منطقه‌ای، آسیایی و جهانی جزء برترین‌ها باشد»، گفت: گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس در حمایت از تیم استقلال ایران جدی است و ما نیز با توکل به خدا و توسل به معصومین و با حمایت هواداران پرشور استقلال ان‌شاءالله به سمت توفیقات ورزشی در عرصه‌های جهانی خواهیم رفت.
مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس، موفقیت تیم‌های ورزشی و به‌خصوص فوتبال در عرصه‌های جهانی را موجب نشان‌دادن عظمت و اقتدار ایران در عرصه‌های بین‌المللی دانست و افزود: این موفقیت‌ها به همراه وحدت، همدلی و یکپارچگی در داخل باعث تولید قدرت ملی می‌شود و می‌بایست هر کدام از ما به نحوی برای رسیدن به این مهم تلاش کنیم.

توجه ویژه باشگاه استقلال به حوزه فرهنگی از مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. این جلسه با حضور علی عسکری، فرشید سمیعی، مهدی حیدرزاده، مهدی افضلی، علی خطیر، احمد شهریاری، حسین پناهیان، مهدی قربانی و مهدی سالم برگزار شد.

ورزش سه