کد خبر: ۴۲۸۹۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۰۱۰

قیمت رهن و اجاره خانه در شمال تهران

امروز (یکشنبه) یک واحد نوساز با زیربنای ۷۵ متر در میرداماد با ودیعه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رهن کامل، داده می‌شود.

امروز (یکشنبه) یک واحد نوساز با زیربنای ۷۵ متر در میرداماد با ودیعه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رهن کامل، داده می‌شود.
اگر قصد اجاره خانه در تهران را دارید و می‌خواهید بدانید با بودجه ۱۰۰ میلیون تومان کجا و چه خانه‌ای می‌توان اجاره کرد، در ادامه با ما همراه باشید.
به گزارش اقتصاد آنلاین، با سرمایه‌ای حدود دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان می‌توانید یک آپارتمان ۱۳۵ متری ساخت سال ۱۳۹۶ در نیاوران را رهن کامل کنید.

اجاره یک آپارتمان ۳ ساله با متراژ ۱۶۰ متر در قیطریه با سه اتاق خواب به ودیعه دو میلیارد تومان و کرایه ماهیانه ۵۰ میلیون تومان نیاز دارد.
واحد آپارتمانی نوساز با زیربنای ۱۲۰ متر در محله تجریش تهران با ودیعه ۷۰۰ میلیون تومانی اجاره داده می‌شود. کرایه ماهیانه این واحد ۴۵ میلیون تومان است. همچنین، با دو میلیارد تومان می‌توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۹۵ متر در تجریش را رهن کامل کنید.

شما می‌توانید با ودیعه یک میلیارد تومان و کرایه ماهیانه ۵۰ میلیون تومان واحدی با متراژ ۱۵۱ متر و ۱۳ سال سن را در آجودانیه تهران اجاره کنید.

یک واحد نوساز با زیربنای ۷۵ متر در میرداماد با ودیعه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان رهن کامل داده می‌شود.

واحد دیگری را در ظفر با متراژ ۱۲۰ متر و ۱۸ سال سن با ودیعه یک میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان می‌توانید رهن کامل کنید.

آپارتمانی با ۱۳۰ متر زیربنا و ساخت سال ۱۴۰۱ در جردن با ودیعه ۹۰۰ میلیون تومان و کرایه ماهیانه ۴۰ میلیون تومان اجاره داده می‌شود.