کد خبر: ۴۲۸۹۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۸۴۸

عرضه ١۴ خودروی وارداتی از امروز؛ متقاضیان ۳ روز فرصت دارند

امروز (دوشنبه) سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی از عرضه ١۴ خودروی وارداتی، خبر داد.

امروز (دوشنبه) سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی از عرضه ١۴ خودروی وارداتی، خبر داد.
سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی از عرضه ١۴ خودروی وارداتی، در جدیدترین اطلاعیه خود از امروز (دوشنبه) به مدت سه روز خبر داد؛ در این مرحله از عرضه خودرو‌های وارداتی صرفاً ثبت‌نامی‌های مرحله اول (اسفند ماه ١۴٠١) مجاز به انتخاب یک خودرو از سبد ١۴ محصول ارائه شده، خواهند بود.
آن دسته از متقاضیان خودرو‌های وارداتی که در نوبت اول ثبت‌نام این خودرو‌ها در اسفند ماه سال ١۴٠١ یا بلوکه کردن ۵٠٠ میلیون تومان در حساب وکالتی خود از طریق سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌ها اقدام کرده و نوبت‌دهی شده بودند، این امکان فراهم شده که از امروز (دوشنبه ٢۴ اردیبهشت ماه) تا ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه روز چهارشنبه (٢۶ اردیبهشت ماه) برای انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام کنند.

در این دور از عرضه خودرو‌های وارداتی، ١۴ محصول وارد شده توسط هشت شرکت واردکننده که چهار خودرو، دارای قیمت قطعی در مبادی ورودی و ١٠ خودرو قیمت علی‌الحساب در مبادی ورودی هستند، برای انتخاب متقاضیان عرضه شده است؛ متقاضیان می‌توانند از بین این ١۴ خودرو، یک اولویت انتخاب کنند.

 
لازم به ذکر است که هیچگونه ثبت‌نام جدیدی در این مرحله انجام نشده و انتخاب خودرو در سامانه صرفاً برای ثبت‌نام کنندگان مرحله اول است.