کد خبر: ۴۲۹۱۰۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۸۹

ماجرای پیشنهاد قهرمان هلند به علیرضا جهانبخش

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که پیراهن این تیم را در ۸۳ مسابقه بر تن کرده، از منتفی شدن انتقال خود به پی‌اس‌وی آیندهوون در زمان بازی در برایتون خبر داد.

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان که پیراهن این تیم را در ۸۳ مسابقه بر تن کرده، از منتفی شدن انتقال خود به پی‌اس‌وی آیندهوون در زمان بازی در برایتون خبر داد.

علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی فاینورد که در آستانه جدایی از این باشگاه قرار دارد، در گفت‌وگو با پادکست «Kein Geloel» درباره پیوستن خود به فاینورد در تابستان سال 2021 اظهار داشت: چند ماه قبل از اینکه به فاینورد بیایم، آرنه اسلوت (سرمربی فعلی فاینورد) تماس گرفت. او به من گفت که از آلکمار اخراج شده و به من توضیح داد که چه برنامه‌ای برای فاینورد دارد.

به گزارش تسنیم، وی در مورد صحبت‌هایی که سرمربی فاینورد برای متقاعد کردن او داشت، تصریح کرد: اسلوت به من نشان داد که در رده‌های بالایی جدول خواهیم بود و من هم می‌توانم دقایق زیادی بازی کنم. من همیشه فاینورد را به‌خاطر هواداران و ورزشگاهش دوست دارم. با این حال آنها سال خوبی را پشت سر نگذاشته بودند. زمانی که برنامه‌های اسلوت برای فاینورد را شنیدم، به آن علاقه‌مند شدم.

بازیکن تیم ملی کشورمان با اشاره به اینکه در تابستان سال 2020 با پیشنهاد قهرمان 25 دوره اردویژه مواجه شده بود، گفت: افراد زیادی نمی‌دانند، اما همان زمان در آستانه انتقال به تیم پی‌اس‌وی آیندهوون بودم. صحبت‌هایی با جان دی‌یونگ (مدیر فنی وقت پی‌اس‌وی آیندهوون) داشتم، اما آنها ابتدا باید بازیکنانی را به فروش می‌رساندند تا بازیکنان جدیدی به خدمت بگیرند.

جهانبخش در 105 مسابقه‌ای که برای تیم فاینورد به میدان رفته، 17 بار موفق به گلزنی شده و 16 پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داده است.