کد خبر: ۴۲۹۴۲۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۴۴۲

عکس شوکه کننده از سحر دولتشاهی بعد از جدایی اش | خانم با این عکس دهن همه را بست

در ادامه عکسی جدید از سحر دولتشاهی را مشاهده می کنید.

در ادامه عکسی جدید از سحر دولتشاهی را مشاهده می کنید.

سحر دولتشاهی در آبان 1394 در همایش بررسی نقش عوامل روانشناختی در کنترل دیابت در تالار وزارت کشور حضور یافت و موفق شد از انجمن دیابت ایران حلقه‌های آبی را دریافت کند تا به عنوان سفیران بیماری دیابت، اطلاعات مربوط به این بیماری را به دیگران انتقال دهد. سحر دولتشاهی در هفته‌های اخیر در مقابل شایعه‌ای خبرساز سکوت کرده اما در پشت صحنه سریال افعی تهران از گرفتن عکس‌های یادگاری طفره نمی‌رود.
همایون شجریان بعد از اتفاقات هفته گذشته و ماجرای طلاق از سحر دولتشاهی با انتشار پستی در صفحه‌اش نوشته بود: «عزیزان دل… به این مزخرفات توجه نکنید… نه خیانتی در کار من و سحر جان بوده… نه بچه‌ای که بخواد انداخته بشه… تا همیشه حمایت و رفاقت پابرجاست… خسته شد صبر ما…»

حالا سحر دولت شاهی به این حواشی پاسخ داده و طی کامنتی نوشت: چقدر بیکارین و بی مغز ، خدا یا شفاتون بده یا از روی زمین برداره شما رو…
شایعات عجیب و غریبی درباره رابطه همایون شجریان و سحر دولتشاهی گفته می‌شود که با واکنش همایون مواجه شد.

همایون شجریان در صفحه خود با انتشار عکسی نوشت: «عزیزان دل به این مزخرفات توجه نکنید. نه خیانتی در کار من و سحر جان بوده نه بچه‌ای که بخواد انداخته بشه. تا همیشه حمایت رفاقت پابرجاست.. خسته شد صبر ما»
ر سال 1395 نیز سحر دولتشاهی در دیدار با معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری جهت اطلاع‌رسانی و دیدار با خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد به عنوان سفیر پویش ارمغان انتخاب شد. گفتنی است «ارمغان» نام پویشی است برای آزادی زنان زندانی جرایم غیرعمد.
سحر دولتشاهی کیست؟

وی سابقه مجری گری را نیز در کارنامه هنری خود دارد. تحصیلات سحر دولتشاهی لیسانس رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره و لیسانس مترجمی زبان فرانسه از دانشگاه آزاد است. فرشته عدل نام مادر دولتشاهی است که نایب رئیس فدراسیون شنا بوده و پدرش فضلی مهندس مکانیک است و یک شرکت ماشین آلات دارد و در تورهای دوچرخه سواری در ایران و خارج از کشور فعالیت دارد. سحر دولتشاهی دارای یک برادر به اسم «روزبه» و یک خواهر به اسم «نسیم» است که برادرش دانش‌آموخته دانشگاه شهید بهشتی و فوق لیسانس محاسبات در کاناداست و نسیم دانش‌آموخته دانشگاه تهران و دکترای باستان‌شناسی در برلین است. خانواده دولتشاهی از نوادگان خاندان قاجاری دولتشاهی هستند. سحر دولتشاهی در طول روز وقتی کاری ندارد بیشتر فیلم می بیند یا به موسیقی گوش می دهد، چون عاشق موسیقی است و گاهی اوقات به کار ترجمه نیز می پردازد.