کد خبر: ۴۲۹۴۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۵۳

اقساطی صاحب خودرو لوکس شوید | با پرداخت نصف قیمت تیگو ۷ پرو را همین امروز بخرید + شرایط اقساط

شرایط فروش اقساطی تیگو ۷ پرو با اقساط 10 میلیون تومانی

شرایط فروش اقساطی تیگو ۷ پرو با اقساط 10 میلیون تومانی

شرایط فروش اقساطی تیگو ۷ ویژه خرداد ۱۴۰۳ در دو روش پیش‌پرداخت ۵۰ درصدی و ۷۵ درصدی با اقساط ۵ ساله ارائه شده‌است.
براساس اطلاعیه شرایط فروش اقساطی تیگو ۷ مدیران خودرو با قیمت قطعی یک میلیارد و ۵۱۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان عرضه شده‌است. در این دوره متقاضیان می‌توانند پیش‌پرداخت ۵۰ درصدی یا ۷۵ درصدی را انتخاب کنند.

شرایط فروش اقساطی تیگو 7

در روش پیش پرداخت ۵۰ درصدی متقاضی باید ۷۵۷ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان ابتدا واریز کند. همچنین در مدت ۵ سال ماهیانه ۲۱ میلیون و ۳۵۱ هزار تومان واریز کند.

همچنین در روش پیش‌پرداخت ۷۵ درصدی متقاضی ابتدا باید یک میلیارد و ۱۳۶ میلیون تومان پیش پرداخت کرده و در مدت ۵ سال ماهیانه ۱۰ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان واریز کند.

تیگو 7 پرو چند نقطه برتری نسبت به خودروهای ایرانی دارد که آن را برای خرید مناسب می‌کند. این نقطه برتری شامل استحکام، امنیت و امکانات پرشمار خودرو نسبت به مدل‌های لوکس ایرانی است. آپشن‌های این خودرو چینی به قدری زیاد است که طرح فروش اقساطی آن را با استقبال زیادی روبه‌رو کرده است.

ویژگی فنی و آپشن‌های تیگو‌ ۷
تیگو 7 پرو، یک شاسی بلند جمع و جور محسوب می‌شود و به همین دلیل طبیعی است که ظرفیت سرنشین آن حداکثر پنج نفر باشد. حجم موتور تیگو 7 به 1.6 لیتر می‌رسد. همچنین این خودرو با قدرتی نزدیک به ۱۶۰ اسب بخار شتاب آن در حدود ۱۰ ثانیه و حداکثر سرعت آن بیشتر از ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

این خودرو با استفاده از یک موتور کم حجم مصرف سوخت مناسبی دارد، به طوری که مصرف سوختی معادل ۸.۴ لیتر خواهد داشت.

تیگو 7 پرو دارای شش ایربگ، سقف پانوراما، کروز کنترل، دوربین 360 درجه، سنسور نور و باران، دو حالت رانندگی اسپورت و اکونومیک، سنسور فشار باد لاستیک‌ها و استارت بدون کلید است. همچنین ظرفیت صندوق تیگو 7 پرو 475 لیتر و ظرفیت صندوق تیگو 8 بالغ بر 889 لیتر است.