کد خبر: ۴۲۹۴۸۵
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۵۲۸

برای ثبت نام وام فوری بدون سود عجله کنید | وام فوری با مبلغ 300 میلیون تومان با تحویل آنی

افرادی که به دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی تمایل دارند باید ضامن رسمی ارائه دهند. این وام هیچ سودی ندارد و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق گرفته است.

افرادی که به دریافت وام قرض الحسنه 300 میلیون تومانی تمایل دارند باید ضامن رسمی ارائه دهند. این وام هیچ سودی ندارد و تنها به آن کارمزد چهار درصدی تعلق گرفته است.
وام 300 میلیون تومانی بانک دی که تحت عنوان طرح «باران» ارائه شده به افرادی پرداخت می‌شود که سپرده قرض الحسنه داشته و حداقل 10 میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند.
این تسهیلات به افراد حقوقی نیز پرداخت می‌شود سقفش برای این گروه تا 750 میلیون تومان تغییر می‌کند. لازم به ذکر است که امتیاز این تسهیلات قابل انتقال به اقوام درجه یک است. همچنین شرکت‌ها و افراد حقوقی با ارائه معرفی نامه امکان ارائه این وام را به پرسنل خود دارند. افراد اعم از حقیقی و حقوقی بعد از دریافت وام حداقل طی شش ماه و حداکثر 60 ماه امکان بازپرداخت خواهند داشت.

با در نظر گرفتن مبلغ وام افراد حقیقی، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 5 میلیون و 454 هزار و 545 تومان است. کل سود تسهیلات به 36 میلیون تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن 336 میلیون و 300 هزار تومان خواهد بود.
بیان هدف تشکیل بانک دی و برخی از افتخارات این مجموعه
بانک دی از جمله بانک‌های خصوصی کشور است که به منظور تسهیل و فراهم کردن امکان مشارکت گسترده و فراگیر ملی و مردمی در همه فعالیت‌های سازنده، مثمر ثمر و موجه اقتصادی و مالی، به خصوص زمینه‌های پولی، مالی و بانکی شروع به کار کرد.

این بانک طی سال‌های فعالیت و ارائه خدمات خود توانسته افتخارات زیادی از جمله جایزه خط کش طلایی نشان افکار عمومی 96، تندیس رتبه دوم اولین المپیاد بانکی و … را به دست آورد.

بالاخره رقم وام سهام عدالت مشخص شد. در سال گذشته صاحبان سهام عدالت با برگه 1 میلیون تومانی می‌توانستند تا سقف ۱۴ میلیون تومان و سهام‌دارانی که برگه‌های ۵۰۰ هزار تومانی دارند، تا سقف ۷ میلیون تومان وام دریافت کنند. شرایط و رقم جدید وام سهام عدالت 1402 اعلام شد.

از ابتدای سال ۹۹ و با مطرح شدن بحث آزادسازی سهام عدالت امکان معامله و خرید و فروش فراهم شد و افراد ‌توانستند برای مدیریت سهام خود تصمیم‌گیری کنند. در این میان شرایطی فراهم شد تا سهامدارانی که تا کنون برای فروش هیچ بخشی از سهام عدالت خود اقدام نکرده‌اند، با توثیق سهام خود در بانک، بتوانند کارت اعتباری سهام عدالت دریافت کنند. در ادامه توضیحات کامل را در این زمینه ارائه خواهیم داد.

طرح کارت اعتباری دارندگان سهام عدالت با تصمیم شورای عالی بورس و بانک مرکزی، پس از ماه‌ها فراز و نشیب اخیرا در دستور کار قرار گرفته است و مشمولان آن می‌توانند از طریق این کارت تا سقف ۶۰ درصد ارزش دارای سهام عدالت خود تسهیلات دریافت کنند. هدف از ارائه این تسهیلات با توجه به شرایط بورس، ایجاد انگیزه نگهداری این سهام و کاهش فشار فروش در بازار است.

برای دریافت این تسهیلات که در قالب یک کارت اعتباری به متقاضی پرداخت خواهد شد، در ابتدا باید احراز هویت افراد توسط سامانه سجام انجام شود که این فرآیند به صورت حضوری و غیر حضوری قابل انجام است.
پس از آن با ورود به اپلیکیشن ایوا (سامانه مخصوص بانک ملی) و ثبت اطلاعات خود، مراحل لازم برای دریافت کارت اعتباری سهام عدالت را سپری می‌کنید که این مراحل به شرح زیر است:

وارد کردن کد ملی

وارد کردن کد امنیتی

قبول شرایط اولیه و ابطال تمبر

ثبت کد پیامک‌شده به کاربر (این کد به شماره همراه اعلام‌شده در سامانه سهام عدالت ارسال می‌شود).

تایید اطلاعات کاربر

تایید دو قرارداد مربوطه (درخواست توثیق سهام عدالت و سفارش فروش/ قرارداد مرابحه صدور نشان اعتباری نشان)

وارد کردن کد امنیتی

برای دریافت کارت اعتباری سهام عدالت، لازم است به این موارد توجه کنید:

کاربر باید در ابتدا امضا دیجیتال (در منوی گواهی امضاء) خود را تعریف کند.

این سرویس مربوط به کاربرانی است که سهام عدالت دارند و حساب آن‌ها در بانک ملی ایران است. در این حالت، کاربر سهام عدالت خود را وثیقه قرار می‌دهد و به کمک آن می‌تواند با توجه به ارزش روز سهام، مبلغی وام به صورت کارت اعتباری دریافت کند.

کارت اعتباری دریافتی در فروشگاه‌های وین مارکت، افق کوروش و رفاه قابل مصرف است.

برای استفاده از این سرویس باید اطلاعات هویتی صاحب کارت (حساب) بانک مبدا با مالک سیم کارت یکسان باشد.
پس از تکمیل فرآیند ثبت اطلاعات در این سامانه، کارت اعتباری دیجیتالی ظرف مدت دو تا سه روز صادر می‌شود و پس از آن دارندگان کارت می‌توانند با مراجعه به فروشگاه‌های نامبرده با اسکن بارکد فروشگاه و تعیین مبلغ با کارت اعتباری، خرید خود را انجام دهند.

زمان بازپرداخت اقساط تسهیلات سهام ‌عدالت نیز سه سال است و در صورتی که متقاضیان طی یک ماه، اقساط تسهیلات دریافت شده را بازپرداخت کنند، سود به آن تعلق نخواهد گرفت. در صورت عدم‌ بازگشت پول پس از گذشت یک ماه، بازپرداخت تسهیلات سه ساله در نظر گرفته می‌شود و کارمزد آن متفاوت است.

نکته: سهامدارانی که وام ۱۰میلیون تومانی دریافت می‌کنند ۳۶۲ هزار تومان و کسانی که وام ۵ میلیون تومانی می‌گیرند باید ۱۸۱ هزار تومان بابت قسط پرداخت ‌کنند.

تمامی افرادی که در بانک سینا حساب قرض الحسنه جاری یا سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ماه شمار دارند، می‌توانند برای طرح تسهیلاتی «نرگس» درخواست دهند. این وام با حداقل سود ارائه شده است.

متقاضیان دریافت وام طرح نرگس، باید گذشته از داشتن حساب مورد نظر برای گرفتن این تسهیلات 300 میلیونی، حداقل به اندازه دو ماه یا حداکثر 12 ماه حساب ایجاد کنند. سقف این وام 300 میلیون تومان اعلام شده و سود آن نیز برحسب مدت زمان ماندگاری، بازپرداخت و ضریب برابری متغیر است، اما در کل از 10 درصد کمتر و از 20 درصد بیشتر نخواهد شد.

افرادی که به دریافت این تسهیلات تمایل دارند باید به بانک ضامن رسمی ارائه دهند و اعتبار شغلی مورد نظر این مجموعه را داشته باشند. امکان پرداخت اقساط این تسهیلات طی 60 ماه موجود است.

با توجه به شرایط ذکر شده و در نظر گرفتن حداقل نرخ سود برای این تسهیلات، میزان هر قسط 4 میلیون و 249 هزار و 409 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات 54 میلیون و 964 هزار و 537 تومان بوده و جمع رقم وام و سود آن نیز به 255 میلیون و 64 هزار و 537 تومان می‌رسد.
لازم به ذکر است که این تسهیلات برای تمامی افراد حقیقی تدارک دیده شده و افراد حقوقی امکان استفاده از این وام را ندارند. افراد حقیقی این امکان را دارند تا در هر مرحله از فرآیند دریافت وام، در صورت تمایل، امتیاز آن را به اقوام درجه یک اعم از پدر، مادر همسر، فرزندان، خواهر یا برادر خود انتقال دهند.