کد خبر: ۴۲۹۶۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۹۴

آخرین مهلت واریز ۱۸۰ میلیونی برای مسکن ملی ها

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با ارسال پیامک به متقاضیان نهضت ملی مسکن به آن‌ها تا آخر خرداد برای تکمیل وجه تا مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان مهلت داد.

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با ارسال پیامک به متقاضیان نهضت ملی مسکن به آن‌ها تا آخر خرداد برای تکمیل وجه تا مبلغ ۱۸۰ میلیون تومان مهلت داد.

 پیامک اداره کل راه و شهرسازی استان تهران خطاب به متقاضیان نهضت ملی مسکن به شرح زیر است؛
متقاضی محترم طرح نهضت ملی مسکن (پیگیری دوم)، پیرو پیامک قبلی و با توجه به شروع عملیات اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن و تسریع در پیشرفت فیزیکی پروژه، با عنایت به این که تاکنون نسبت به تکمیل آورده خود اقدام نکرده‌اید، مقتضی است نسبت به تکمیل آورده تا سقف ۱۸۰ میلیون تومان تا تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ اقدام کنید.

عدم واریز وجه در موعد مقرر موجب توقف پروژه، افزایش قیمت تمام شده و متضرر شدن متقاضیان خواهد شد.
بدیهی است با توجه به امتیاز بندی بر مبنای هر یک میلیون تومان در هر روز یک امتیاز در صورت تاخیر در پرداخت، موارد در امتیازبندی و رتبه متقاضی لحاظ می‌گردد.»

اداره کل راه وشهرسازی استان تهران اوایل اردیبهشت ماه امسال با ارسال پیامکی به شرح زیر به متقاضیان نهضت ملی مسکن هشدار داده تا ۳۱ اردیبهشت آورده خود را به ۱۸۰ میلیون تومان افزایش دهند؛

«متقاضی محترم طرح نهضت ملی مسکن، با عنایت به شروع عملیات اجرایی پروژه‌های نهضت ملی مسکن و تسریع در پیشرفت فیزیکی پروژه، مقتضی است حداکثر تا تاریخ ۳۱/۰۲/۱۴۰۳ نسبت به واریز یا تکمیل آورده تا سقف ۱۸۰ میلیون تومان اقدام نمایید. بدیهی است تسریع در پرداخت آورده، موجب کسب امتیاز بیشتر و رتبه بالاتر برای جنابعالی می‌گردد.»