کد خبر: ۴۳۰۴۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۸:۲۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۹۱۸

فوری / آغاز پیش فروش لوکس‌ترین خودروی چینی به قیمت کارخانه | ثبت نام لاماری تیر 1403

نسخه هیبریدی لاماری ایما را در سامانه عرضه خودروهای وارداتی قرار داده است. فرایند ثبت‌نام اولیه این خودرو از روز سه‌شنبه، ۱۹ تیرماه آغاز شده و تا پایان روز یکشنبه، ۲۴ تیرماه ادامه دارد.
نسخه هیبریدی لاماری ایما را در سامانه عرضه خودروهای وارداتی قرار داده است. فرایند ثبت‌نام اولیه این خودرو از روز سه‌شنبه، ۱۹ تیرماه آغاز شده و تا پایان روز یکشنبه، ۲۴ تیرماه ادامه دارد. شرکت در این طرح برای تمام متقاضیان واجد شرایط (با افتتاح حساب وکالتی نزد بانک‌های منتخب) به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به وب‌سایت saleauto.ir امکان‌پذیر است. در طرح پیش‌فروش لاماری ایما هیبرید، این ماشین با قیمت علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به عرضه درآمده و متقاضی در ابتدا می‌بایست نیمی از این قیمت، یعنی ۸۰۰ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت آرین پارس موتور…
نسخه هیبریدی لاماری ایما را در سامانه عرضه خودروهای وارداتی قرار داده است. فرایند ثبت‌نام اولیه این خودرو از روز سه‌شنبه، ۱۹ تیرماه آغاز شده و تا پایان روز یکشنبه، ۲۴ تیرماه ادامه دارد. شرکت در این طرح برای تمام متقاضیان واجد شرایط (با افتتاح حساب وکالتی نزد بانک‌های منتخب) به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به وب‌سایت saleauto.ir امکان‌پذیر است.
در طرح پیش‌فروش لاماری ایما هیبرید، این ماشین با قیمت علی‌الحساب ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به عرضه درآمده و متقاضی در ابتدا می‌بایست نیمی از این قیمت، یعنی ۸۰۰ میلیون تومان را به عنوان پیش‌پرداخت به حساب شرکت آرین پارس موتور واریز کند. خودروها همگی مدل‌های ۲۰۲۴ هستند و پس از ۹۰ روز کاری به خریدار تحویل داده می‌شوند.توجه داشته باشید که قیمت خودرو به صورت علی‌الحساب در مبادی ورودی کشور تعیین شده و قیمت قطعی پس از تعیین قیمت مبنا در مبادی ورودی توسط مراجع ذی‌صلاح و با احتساب سایر هزینه‌های مربوطه در هنگام صدر دعوت‌نامه به مشتری اعلام می‌شود. اطلاعات کامل طرح پیش‌فروش لاماری ایما هیبرید تیر ۱۴۰۳ را در جدول زیر مشاهده می‌کنید.
جدول شرایط پیش‌فروش لاماری ایما هیبرید در تیرماه ۱۴۰۳
 
نام خودرو لاماری ایما هیبرید
مدل ۲۰۲۴
قیمت علی‌الحساب مبادی ورودی ۱.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
مبلغ پیش پرداخت ۸۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
موعد تحویل ۹۰ روز کاری
سود مشارکت/ انصراف صفر درصد
جریمه تأخیر ۱۲ درصد (سالیانه)
روش پرداخت نقدی