موضوع
کودک‌آزار‌ها در تلگرام مشغولند؛ برای فروش فیلم مبتذل حتی شماره کارت دارند
کودک‌آزاری پدیده‌ای مغفول و زیرپوستی در جامعه است که متأسفانه به‌دلیل اطلاعات ناکافی کودک و اعتماد خود کودک و خانواده به افراد مختلف صورت می‌گیرد.
تغییر نظر استانداری تهران درباره تعطیلی فردا
در حالی که استانداری تهران پیش از این اعلام کرده بود فردا ادارات استان تهران تعطیل است، در اطلاعیه جدید استانداری، ادارات تهران روز پنج‌شنبه از ساعت ۱۱ تعطیل اعلام شدند.
ماجرای «طلاق» در ایران
متاسفانه سالهاست در کشور ما مسائل اقتصادی حادی وجود دارد که این مشکلات همزمان با تغییراتی که در سبک زندگی خانواده‌ها به وجود آمده، چالش‌هایی سخت را به خانواده‌ها تزریق می‌کند. سطح انتظارات خانواده‌های امروز با سال‌های گذشته نیز بسیار تفاوت دارد و این در حالی است، که تورم سرسام آور عملا عرصه را بر نان اور خانواده تنگ کرده و آن‌هایی که امکان تامین زندگی را ندارند یا از خیر ازدواج می‌گذرند و بسیاری از افراد قید ازدواج را کاملا زده اند یا در صورت ازدواج به شدت در معرض خطر طلاق قرار دارند.
جزییات خروج از کشور مشمولان سربازی بدون وثیقه
حسین زاهدی با اشاره به در پیش بودن ایام اربعین و تمایل برخی مشمولان سربازی برای شرکت در این سفر معنوی اظهار کرد: «دریافت مجوز خروج از کشور به جهت زیارت عتبات عالیات در ایام محرم و صفر برای مشمولان غیرغایب متولد سال ۱۳۸۴ و قبل از آن همچنان الزامی است.»
ایران تا ۱۴۳۰ پیر می‌شود!
با تکیه بر پیش‌بینی جمعیت‌شناس‌ها باید انتظار داشت که در سال ۱۴۳۰ درست زمانی که متولدان دهه شصتی به دوران پیری قدم می‌گذارند، نزدیک به ۳۰درصد جمعیت ایران را سالمندان بالای ۶۵سال تشکیل دهند.
از ایرانشهر و عسلویه تا دبی و پایگاه هوایی خصب در عمان؛ دمای آب شبیه وان حمام داغ در خلیج فارس
شاخص گرما در دبی به احساس گرمای ۶۲ درجه سانتی گراد رسید هر چند که دمای واقعی هوا ۴۳ درجه سانتی گراد بود. دمای آب خلیج فارس همانند مانند وان داغ حمام در حال گرم شدن است. محققان خلیج فارس را در زمره مناطقی شناسایی کرده‌اند که دما در آنجا احتمالا طی ۳۰ تا ۵۰ سال آینده به طور منظم از آستانه گرمای خطرناک فراتر می‌رود.
آخرین وضعیت خرید خدمت سربازی
رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا گفت: خرید خدمت سربازی اجرا نخواهد شد و مشمولان غایب و غیر غایب باید وضعیت خدمت خود را تعیین تکلیف کنند.
هشدار به مسئولان؛ هر ماه ۲۰۰ پرستار مهاجرت می‌کنند
عضو شورای عالی نظام پرستاری، با عنوان این مطلب که مشکلات معیشتی پرستاران غیر قابل شده است، گفت: هر ماه ۱۵۰ تا ۲۰۰ پرستار از کشور مهاجرت می‌کنند.
دود بیمارستان‌های فرسوده در چشم مردم
هر‌از‌چندگاهی آتشی به جان یکی از مراکز درمانی وبیمارستانی درگوشه وکنار شهرهامی‌افتد وچند روزی هیاهوی ناایمنی این مراکز را به‌راه‌می‌اندازد و تیتر یک اخبار می‌شود. نهاد‌های مختلف برای چنددهمین‌بار از نبود ایمنی مراکز درمانی پایتخت گلایه می‌کنند، اما طولی نمی‌کشد که اخطار‌ها و خط‌ونشان‌های ایمن‌سازی خاموش و تا حادثه بعدی فراموش می‌شود!
درون گران‌ترین عروسی جهان با ۲۰ میلیون گل و ۳۷۵۰۰ آیتم غذایی
پیش از این مراسم در جشن برگزار شده در ماه مارس آن زوج جوان به هزار مهمان خود 2500 آیتم غذایی ارائه کرده بودند. این بار تعداد آیتم های غذایی 37500 مورد بود که توسط 500 سرآشپز تهیه شد. در طول جشن‌های مارس مهمانان از جمله بیل گیتس و مارک زاکربرگ کیسه‌ های هدیه حاوی گردن ‌بند های طلا، کفش ‌های گران ‌قیمت، کیف‌ های برند لویی ویتون، لباس شب مجلل و شمع ‌های معطر دست ساز دریافت کردند