موضوع
جنایت هولناک مادر؛ قتل مهسا ۱۸ ماهه در اوج فقر و بدبختی
یک مادر به دلیل فشارهای اقتصادی و شرایط دشوار خانوادگی، دست به جنایتی هولناک زد و دختر ۱۸ ماهه‌اش را به قتل رساند. این حادثه در دادگاه کیفری استان تهران بررسی شد و جزئیات دردناکی از زندگی این زن فاش شد.
جزییاتی جدید از جنایت فجیع پادکستر ایرانی از زبان خواهر مقتول
چند روز پس از جنایت هولناک تولید‌کننده پادکست «آخرین شاهد» در کانادا، که پس از قتل همسرش خودکشی کرده است، خواهر مقتول جزئیات تازه‌ای از این حادثه را بازگو کرد.
فوت ۳۵ نفر به دلیل یک رسم نامتعارف
رسم نامتعارف تیراندازی در مراسم عزا و عروسی، گاه فوت عروس، داماد و یا کودکی را رقم می‌زند و یا منجر به مرگ مغزی و ضرب و جرح‌های شدید و جبران ناپذیر می‌شود.
ماجرای فوت یک موتورسوار در پیست تهران؛ اورژانس دیر رسید؟
سازمان اورژانس استان تهران به انتشار خبری از سوی مسئولان اتومبیلرانی و موتورسواری مبنی بر دیر رسیدن اورژانس بر بالین یک موتورسوار که بر اثر سانحه در پیست شهران فوت شد، واکنش نشان داد.
ماجرای ترسناک مهدی پورباقی، پادکستر «آخرین شاهد» که ناگهان قاتل شد
اما تصور نمی کنید خالق این پادکست به زودی قرار است زنش را به قتل برساند و آخرین پادکستش دقیقا حال و هوای همین لحظات زندگی اوست. او بعد خودش را هم کشته است. این داستان واقعی است...
زلزله نسبتا شدید اردکان فارس را لرزاند
در شب گذشته، ساعت ۲۱:۲۱، زلزله‌ای به شدت ۳ ریشتر استان فارس را لرزاند.
روایتی تلخ از اثرات گرد و غبار بر وضعیت ۵ استان
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: گرد و غبار در پنج استان خوزستان، کرمانشاه، ایلام، هرمزگان و خراسان جنوبی خسارت‌های سنگینی برجای گذاشته و مردم را نابوده کرده است.
باد و باران در نقاط مختلف کشور/ افزایش دمای امروز تهران تا ۴۰ درجه
رییس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوای سازمان هواشناسی از وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی نقاط کشور و وقوع رگبار و رعدوبرق در برخی استان‌ها خبر داد.
جزئیات جدید از حمله مرگبار به خانقاه دراویش در سقز
یکی از قاتلان مسلح فراری که در حمله به خانقاه سقز ۳ تن از دراویش را به قتل رسانده بود، کشته شد.
امیرحمزه ۹ ساله قربانی چه شد؛ جن یا محرومیت؟
امیرحمزه فولادی» امروز، شنبه، ۱۳ روز است که گم شده است. کودک ۹ ساله اهل روستای توک اسلام‌آباد از روستا‌های تابع متسنگ نیکشهر در سیستان و بلوچستان است که دوستانش او را «میری» صدا می‌کنند و حالا دیگر تمام ایران نگران او است.