موضوع
عکس متفاوت از پدر روح الله زم در مراسم تشییع سعید راد بدون لباس روحانیت
تصویری از محمدعلی زم در مراسم تشییع زنده یاد سعید راد مشاهده می کنید.
یک انتصاب جدید در سپاه پاسداران/ سخنگوی سپاه تغییر کرد
رئیس جدید مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس سپاه با تایید سردار سرلشکر سلامی معرفی شد.
پمپئو در تقلاست تا ایده‌هایش علیه ایران را به جمهوری‌خواهان بفروشد
علیرغم چرخش ادعایی حزب جمهوری خواه علیه راه اندازی جنگ توسط امریکا به بهانه "تغییر رژیم" (رژیم چنج) در سایر کشورها "مایک پمپئو" وزیر خارجه دولت ترامپ در تلاش برای متقاعد کردن جمهوری خواهان به پذیرش این استدلال است که به کارگیری سیاست تغییر رژیم از طریق جنگ این بار برای ایران کارساز خواهد بود.
آقای حدادعادل! دست نگه‌دارید / پزشکیان آخرین فرصت است
پزشکیان آخرین فرصت برای عبور از این وضعیت بحرانی است. این فرصت آزمونی نهایی برای همه است. متاسفانه جریان اصولگرایی به دلیل بهره‌مندی ناعادلانه از رانت‌های گوناگون، شاید گمان می‌کند که همچنان می‌تواند بر همان مدار گذشته حرکت کند. اگر چنین باشد این را باید از ذهنیت خود بیرون کنند.
پیشنهاد عباس عبدی به چمران: در کنار آنهایی که خواستار برکناری زاکانی هستند قرار بگیرید
عباس عبدی پیشنهادی را در رابطه با برکناری زاکانی مطرح کرد. او خطاب به چمران نوشته است: «راه بازگشت به شرایط عادی قرار گرفتن آقای چمران در کنار اعضای منتقد شوراست. به عنوان رییس شورا نگاه تبعیضی به اقلیت و اکثریت نکند. در ساختار کارآمد، اقلیت هم همانقدر که اکثریت حق دارد، ذی‌حق است که حرفی شنیده شود والا اگر بازی را صفر و یک کنید، معلوم نیست برنده شوید.»
ما در مرحله آغازین یک دوره بی رحمانه بحث برانگیز هستیم؛ جنگ جهانی سوم!
دوران تازه آغاز شده چنین ویژگی‌هایی را از خود نشان داده است: چین در عرصه فناوری رشد می‌کند، بلوک‌ها بازگشته اند این در حالیست که در گذشته نه چندان دور خطوط تقسیم ژئوپولیتیک در حال محو شدن بود، اما اکنون ائتلاف‌های رقیب در سراسر جهان در حال تشکیل هستند. این صف بندی‌ها همه جانبه نیستند چرا که بسیاری از کشور‌های جنوب جهانی به دنبال بازی با هر دو طرف هستند، اما با افزایش تنش‌های بین‌المللی بی شک ادامه چنین بازی‌ای از سوی آنان دشوارتر خواهد شد.
انتقادات صریح قالیباف: باید روشنگری کنیم؛ تا کی باید تحت خفقان این تخریب‌ها باشیم
برخی که ادعای دینداری و انقلابیگری داشتند به این علما و نخبگان توهین کردند. مارپیچ سکوت شکسته شد. باید روشنگری کنیم. تا کی باید تحت خفقان این تخریب‌ها باشیم. کار تازه شروع شده است؛ کشور به عقلانیت انقلابی و دوری از افراطیگری نیاز دارد. باید به‌صورت مداوم این مسیر را پیگیری کنیم.»
کامالا هریس حدنصاب کافی برای نامزدی از سوی نمایندگان حزب دموکرات را کسب کرد
بر اساس آمار‌های غیررسمی تا دوشنبه شب، هریس حمایت بیش از۲۵۰۰ نماینده را در کنوانسیون ملی دموکرات‌ها کسب کرده است. این تعداد رای برای انتخاب او به عنوان نماینده رسمی حزب در انتخابات پیش رو کافی خواهد بود، چرا که بسیار بیشتر از حدنصاب ۱۹۷۶ رای حداقلی مورد نیاز است.
مجری صداوسیما برای پرونده فساد فرا خوانده
اصغر جهانگیر سخنگوی قوه قضائیه توضیحات جدیدی در مورد فساد مس رفسنجان ارائه داد.
پزشکیان رسانه ندارد، رسانه های رسمی هم در اختیار رقیبان اوست /لااقل یک شبکه تلویزیون را به او بدهید
بدون رسانۀ فراگیر دولت پزشکیان در باتلاق تبلیغات منفی غرق خواهد شد حتی اگر عملکردش در عالم واقع قابل دفاع باشد.