کد خبر: ۳۳۷۰۰۴
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده انتظامی رباط کریم از دستگیری قاتلان ۲ برادر در روستای «پیغمبر» این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر: فرمانده انتظامی رباط کریم از دستگیری قاتلان ۲ برادر در روستای «پیغمبر» این شهرستان خبر داد.

سرهنگ شیخ مراد مرادی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران از دستگیری قاتلان ۲ برادر در رباط کریم خبر داد و تشریح جزئیات این دستگیری اظهار داشت: در پی وصول یک فقره درگیری منجر به قتل دو برادر بر سر اختلافات ملکی در روستای پیغمبر شهرستان رباط کریم، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۵ منجیل آباد قرار گرفت.

وی افزود: مأموران بلافاصله سر صحنه حاضر شده و پس بررسی صحت موضوع ،۲ نفر از باغ داران منطقه به مأموران مراجعه و اظهار داشتند صدای شلیک تیر از اطراف باغ به گوش رسید که به باغ مراجعه و مشاهده کردیم تعداد ۲ جسد بر روی زمین افتاده است.

فرمانده انتظامی رباط کریم بیان داشت: مأموران در بررسی صحنه جرم متوجه شدند که دو برادر بر اثر اصابت گلوله به قتل رسیده و آثار ضرب و جرح و کبودی بر روی بدن هر دو نفر مشهود بوده و تعدادی پوکه فشنگ مربوط به سلاح کلاش در محل کشف کردند.

مرادی عنوان داشت: مأموران بلافاصله وارد عمل شده و با انجام اقدامات فنی و تخصصی، ۲ متهم را در شهرستان چالوس - مرزن آباد شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، دستگیر و یک قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه ۵۲ تیر جنگی کلاش و ۳ تیر ژ ۳ از آنها کشف شد.

فرمانده انتظامی رباط کریم گفت: متهمان در بازجویی پلیس به جرم قتل اعتراف و پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.


نام:
ایمیل:
* نظر: