کد خبر: ۳۳۹۲۷۴
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جانشین فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری ۹ نفر دیگر از عاملان اصلی تیراندازی مراسم تشییع روستای سویره شهرستان هندیجان خبر داد و گفت: تاکنون ۳۱ نفر در این رابطه دستگیر شده و عملیات شناسایی سایر عاملان تیراندازی با جدیت ادامه دارد.
سرهنگ یداله امیری بیان کرد: به دنبال اقدامات پلیس در خصوص شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در مراسم تشییع روستای سویره تاکنون ۳۱ نفر از این افراد دستگیر شده‌اند.

وی افزود: ماموران پلیس با اقدام اطلاعاتی منسجم  تعداد ۹ نفر دیگر از عاملان اصلی تیراندازی در این مراسم را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی در عملیات‌های جداگانه، متهمان را در مخفیگاهشان دستگیر و  تعداد هشت قبضه انواع سلاح غیرمجاز را نیز کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان ادامه داد: پلیس تا دستگیری آخرین نفر از افراد خاطی مراسم مذکور مصمم است و در این راه از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان پیش از این از شناسایی و دستگیری ۲۲ نفر از عاملان تیراندازی مراسم تشییع روستای سویره شهرستان هندیجان خبر داده بود.

تیراندازی سه روز پیش برخی افراد در یک آیین تشییع در هندیجان در جنوب شرق خوزستان که بر اساس رسوم غلط طایفه‌ای صورت گرفت موجب رعب و وحشت اهالی شد.


نام:
ایمیل:
* نظر: