کد خبر: ۳۸۶۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دیده بان ایران نوشت : دولت سیزدهم به میدان آمده و سینه خود را برای رفع مشکلات کشور سپر کرده است

حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنوری در همایش تخصصی گرامیداشت شهدای روحانی استان قم که در مدرسه فیضیه قم برگزار شد مدعی شده است که مجلس انقلابی یازدهم حذف ارز ترجیحی را تصویب کرده و نباید این موضوع را به گردن دولت بیاندازیم. این موضوع در دولت قبل هم مطرح شد اما دولت قبلی برای اینکه در دیدگاه‌ها خوب باشد اقدامی انجام نداد اما دولت سیزدهم به میدان آمده و سینه خود را برای رفع مشکلات کشور سپر کرده است و اینکه نماینده‌ای بخواهد سر دولت داد بزند، نادرست است.

گفنتی است در اسفندماه گذشته نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با حذف ارزترجیحی در جلسه علنی مجلس خطاب به قالیباف گفته بود: چون نظر و اراده و اصرار شما حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی است، دیروز نزدیک به چهار ساعت از وقت مجلس را با غیرعلنی کردن گرفتید. آقای دکتر به شعور نمایندگان احترام بگذارید و اجازه دهید با شنیدن استدلال نمایندگان موافق و مخالف خودشان تصمیم بگیرند نه با صحبتهای جهت دار، خلاف قانون آیین نامه و القائی جنابعالی.

آقای ذالنوری همچنین دی ماه ۱۴۰۰ در یک تذکر علنی درباره همین موضوع گفته بود: قطعا کنترل و تقویت نظارت بر بازار زحمت کمتری از حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: