کد خبر: ۴۰۲۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: آب گرفتگی امروز محلی بود و چندان عمیق نبود؛ اگر شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی وجود نداشتند، شرایط آب گرفتگی وحشتناک می‌شد.
ایلنا: مهدی چمران در حاشیه یکصد و یازدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در زمان بارندگی عادت داریم نوع رانندگی را تغییر می دهیم و باعث ترافیک می‌شود، اظهار کرد: آب گرفتگی در شهر چندان نبوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه به دلیل کمبود بارندگی در تهران عادت به رانندگی در این شرایط نداریم، یادآور شد: مردم به عادت همیشگی از منزل خارج می شوند و با چنین شرایطی مواجه می شوند. 

وی با بیان اینکه آب گرفتگی ها محلی بوده و عمیق نیست، تصریح کرد: در مواقعی جوی‌ها از زباله‌ها پر می شوند و موجب آب گرفتگی می شود. اگر شبکه جمع آوری آب های سطحی نباشد، شرایط وحشتناک خواهد شد. باید مشکلاتی که خودمان ایجاد می‌کنیم در شرایط بارندگی تحمل کنیم.

چمران تاکید کرد: پیگیر رفع مشکل چراغ های راهنمایی هستیم. پلیس در این موضوع دخالت می‌کند و این دخالت کردن ها به ترافیک اضافه می‌کند.

وی با اشاره به استفاده از ون‌هایی برای جمع آوری افراد بی خانمان گفت: این موضوع را دنبال می‌کنیم تا بدانیم موضوع از چه قرار بوده است.

 


نام:
ایمیل:
* نظر: