کد خبر: ۴۱۲۷۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۰۸۶

محمدی گلپایگانی: رهبر انقلاب در سلامتی کامل هستند

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: من از نزدیک شاهد هستم ایشان(رهبر انقلاب) در کمال سلامت هستند و خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند.
ایسنا: رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: من از نزدیک شاهد هستم ایشان(رهبر انقلاب) در کمال سلامت هستند و خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی صبح امروز در «همایش امیرالمؤمنین معیار زندگی، الگوی حکمرانی» با بیان این‌که «پیامبر(ص) از طرف خدا مامور انتخاب امام علی(ع) به جانشینی خود بود»، اظهار کرد: بعدها نسبت به امیرمؤمنین جفا کردند. امام می فرماید به من گفتند چرا نشستی که حق ات را گرفتند در حالیکه من احساس کردم اگر قیام کنم، آنها زن و فرزندان من را خواهند کشت.

 

وی با بیان این‌که «جای شکر دارد در کشوری زندگی می‌کنیم که هر روز ندای اشهد ان‌علی‌ولی‌الله در اذان شنیده می‌شود»، افزود: دیدید مردم در جشن غدیر چه کردند. همه کسانی که شرکت کردند و کسانی که شربت و شیرینی دادند، خود مردم بودند. مردم که از اهل بیت(ع) جدا نمی‌شوند. از خدا بخواهیم نعمت عظمای ولایت امیرالمؤمنین را تا آخرین نفس نگه دارد.

 

محمدی گلپایگانی خاطرنشان کرد: دشمن در فصای مجازی که بلای جان شده است دنبال ترویج بی حجابی بود اما موفق نشد مردم را از دین و عقایدشان جدا کنند که نمونه‌اش راهپیمایی‌ها، جشن عید غدیر و نماز جمعه است. امروز بیشترین حمله متوجه رهبر انقلاب است چون ایشان قائم خیمه است. ایشان چه جانشین خوبی برای امام خمینی است که همه اهداف امام را دنبال کرده و یک به یک به ثمر می‌رساند. چرا امروز جرات نمی‌کنند به ما حمله کنند چون می‌ترسند. امروز هیچ جایی از رژیم غاصب صهیونیستی از موشک‌های ما در امان نیست این موشک‌ها دقیق و بدون خطا به هدف می‌خورد. این ها بچه‌های شما هستند که گمنام کار می‌کنند و رهبری مستقیما این‌ها را هدایت می‌کنند. هرازگاهی تبلیغ می‌کنند رهبری مریض است اما من که از نزدیک شاهد هستم ایشان در کمال سلامت هستند و خدا را شکر هیچ مشکلی ندارند.