کد خبر: ۴۱۲۷۹۷
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۶۶۳

زاکانی: انتصاب من به عنوان دستیار ویژه رئیس‌جمهور همزمان با شهرداری تهران، منع قانونی ندارد

شهردار تهران در جمع خبرنگاران گفت: دستیار ویژه باید دستگاه‌ها را دور یک میز جمع کند تا با یک برنامه دقیق به آسیب‌های اجتماعی رسیدگی کرده و پرونده‌اش را ببندند. مسئولیت پیگیری این کارها و گزارش به آقای رئیس جمهور برعهده دستیار ویژه است.
ایلنا: شهردار تهران در جمع خبرنگاران گفت: دستیار ویژه باید دستگاه‌ها را دور یک میز جمع کند تا با یک برنامه دقیق به آسیب‌های اجتماعی رسیدگی کرده و پرونده‌اش را ببندند. مسئولیت پیگیری این کارها و گزارش به آقای رئیس جمهور برعهده دستیار ویژه است.

علیرضا زاکانی شهردار تهران در حاشیه جلسه هیات دولت در توضیح خبر انتصاب وی به عنوان دستیار ویژه رئیس‌جمهور، گفت: این موضوع باید در هیات دولت مصوب شود و هنوز مصوب نشده است.

وی ادامه داد: دستگاه‌ها کار خود را انجام می‌دهند و قرار نیست ما جای کسی کار کنیم، ولی اگر این محبت را انجام دهند که در واقع خدمت است و این مسئولیت را برعهده بنده بگذارند تلاش خواهم کرد که وظایف را به نحو مناسب دنبال کنم.

زاکانی در پاسخ به سوالی درخصوص منع قانونی این انتصاب همزمان با شهرداری تهران و همچنین وظایف این دستیار ویژه، اظهار داشت: خیر منع قانونی ندارد. وظیفه‌اش این است که دستگاه‌های دیگری که دارند کار می‌کنند را دور یک میز جمع کند تا با یک برنامه دقیق به آسیب‌های اجتماعی رسیدگی کرده و پرونده‌اش را ببندند. در واقع دستیار ویژه مسئولیت پیگیری و گزارش به آقای رئیس جمهور را برعهده دارد و دستگاه‌ها کار و مسئولیت خود را دنبال خواهند کرد.