کد خبر: ۴۱۲۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۱۷

ماجرای مراسم یک عروسی که به عزا تبدیل شد

باز هم یکی از اشتباهات در جانمایی مکان‌های عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد این بار در شهرستان بهمئی موجب بروز حادثه منجر به مرگ شد.

همشهری: رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی از تصادف منجر به فوت یک نفر در این شهرستان خبر داد و گفت: ساعت ۲۲ شب یک حادثه تصادف به مرکز فوریت های اورژانس ۱۱۵ اعلام شد.

علی الماسی با اشاره به اینکه بلافاصله تیم اورژانس ۱۱۵ شهرستان به محل اعزام شدند گفت: در این حادثه که در حد فاصل سه راهی گچ بلند و تالار ماغر به لیکک رخ داد علیرغم تلاش تیم اورژانس ۱۱۵ و کادر درمانی متاسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.

رئیس اورژانس ۱۱۵ شهرستان بهمئی با اشاره به اینکه تالار در حال برگزاری جشن عروسی بودند افزود: متاسفانه به علت برخورد یک دستگاه سواری زانتیا با عابر پیاده، کودک ۷ ساله در این حادثه جان باخت.

الماسی با اشاره به اینکه جشن عروسی به عزا تبدیل شد گفت: متاسفانه تالار ماغر بهمئی در مکان نامناسبی واقع شده است و روشنایی مناسبی در آن مکان هم وجود ندارد و باید در این خصوص فکر اساسی شود و مسئولان مربوطه اقدام کنند.

از این دست مکان‌های عمومی در استان کهگیلویه و بویراحمد که در نقاط نامناسب و نادرست جانمایی شده‌ کم نیستند، برای مثال به جز تالاز ماغر می‌توان به پلیس‌راه یاسوج- شیراز اشاره کرد که درست در منتهی‌الیه پیچ و شیب خطرناک تنگ کناره قرار گرفته و هر لحظه امکان دارد که تصادف مرگبار دیگری مانند جمعه خونین یاسوج در آن نقطه اتفاق افتد.