کد خبر: ۴۱۳۱۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۵۷۴

تلگرام استوری را به قابلیت‌هایش اضافه کرد

چند وقت پیش بود که تلگرام از اضافه شدن قابلیت استوری به این پیامرسان خبر داده بود و ظاهرا حالا این قابلیت در دسترس کاربران تلگرام پریمیوم قرار گرفته است. این قابلیت همانند قابلیت استوری در اینستاگرام یا اسنپ چت بودده و کاربران می توانند محتوای متنی یا تصویری مورد نظر خود را برای ۲۴ ساعت در این بخش به اشتراک بگذارند. در این بخش به کاربران امکان کنترل و مشاهده افرادی که استوری آن ها را بازدید کرده اند نیز وجود دارد
به گزارش ناین تو مک، چند وقت پیش بود که تلگرام از اضافه شدن قابلیت استوری به این پیامرسان خبر داده بود و ظاهرا حالا این قابلیت در دسترس کاربران تلگرام پریمیوم قرار گرفته است. این قابلیت همانند قابلیت استوری در اینستاگرام یا اسنپ چت بودده و کاربران می توانند محتوای متنی یا تصویری مورد نظر خود را برای ۲۴ ساعت در این بخش به اشتراک بگذارند.


در این بخش به کاربران امکان کنترل و مشاهده افرادی که استوری آن ها را بازدید کرده اند نیز وجود دارد.

تفاوت استوری تلگرام با استوری در اینستاگرام و اسنپ چت

کاربران تلگرام می توانند روی مدت زمان استوری خود کنترل داشته باشند و انتخاب کنند که استوری آن ها بعد از ۶، ۱۲، ۲۴ یا حتی ۴۸ ساعت از بین رود در حالی که سایر شبکه های اجتماعی بعد از ۲۴ ساعت به طور خودکار استوری را پاک می کنند.

در حال حاضر فقط مشترکان تلگرام پریمیوم می توانند در این شبکه اجتماعی استوری ارسال کنند اما کاربران عادی امکان مشاهده استوری آن ها را خواهند داشت. 

دوروف درباره قابلیت استوری می گوید: در ابتدا با اضافه کردن قابلیت استوری به پیامرسان خود مخالف بودیم، اما این ویژگی یکی از پر درخواست ترین ویژگی ها از سوی کاربران بود و همین موضوع باعث شد این قابلیت به تلگرام اضافه شود.

هنوز مشخص نیست تلگرام قصد باز کردن دسترسی کاربران عادی به ارسال استوری را باز خواهد کرد یا نه، اما تا آن زمان کاربران عادی می توانند استوری کاربران پریمیوم را مشاهده کنند.