کد خبر: ۴۱۶۶۶۱
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۶۱

سخنگوی سپاه: در تهاجم رسانه‌ای قرار داریم/ دشمنان هیچ‌گاه به هدف شومشان نخواهند رسید

سخنگوی سپاه گفت: امروز در تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان قرار داریم و رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند به قله نزدیکیم و می‌توانیم با ایثار و مدیریت جهادی مشکلات را پشت سر بگذاریم.
سخنگوی سپاه گفت: امروز در تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان قرار داریم و رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند به قله نزدیکیم و می‌توانیم با ایثار و مدیریت جهادی مشکلات را پشت سر بگذاریم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گلوگاه، سردار سرتیپ پاسدار رمضان شریف معاون روابط عمومی و سخنگوی کل سپاه در مراسم یادواره شهدای روستای مهدیرجه شهرستان گلوگاه با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا اظهار داشت: طبق فرمایش حکیمانه مقام معظم رهبری گرامیداشت یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و طبق آموزه‌های دین و قرآن شهیدان زنده هستند و رفتار و گفتار ما را مشاهده و قضاوت می‌کنند و امیدوارم همه ما رهروان واقعی این بزرگمردان باشیم.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به دیدار اخیر رهبر انقلاب با پیشکسوتان و دست‌اندرکاران دفاع مقدس افزود: مقام معظم رهبری در دیدار با پیشکسوتان و دست‌اندرکاران دفاع مقدس فرمودند بدانیم در دفاع مقدس از چه دفاع کردیم و چه کسانی دفاع کردند و جبهه مقابل چه کسانی بودند چه کردند و اکنون کجا هستند.

سخنگوی سپاه ادامه داد: شهدای ما با بخشیدن جان شیرین خود در راه اسلام و رهبری در دفاع مقدس به مفاهیم و فرهنگ عاشورا عینیت بخشیدند و قطعا حمایت خانواده‌های این عزیزان نقش مهمی در ایثار و آرمان شهدا و رزمندگان دارند که قدردان آنان هستیم.

شریف با بیان اینکه مفاهیم ایثار، کشور ما را زنده نگه داشت و انقلاب ما را پاینده کرد، گفت: وقتی کشوری به کشور دیگر حمله می‌کند یا مردم آن کشور مقاومت می‌کنند و مقابل مهاجمان می‌ایستند و یا تسلیم سلطه‌جویان می‌شوند در این راستا دشمنان انقلاب برای به زانو درآوردن انقلاب اسلامی دسیسه‌های فراوان کردند تا برای ملت ما حقارت ملی به وجود بیاورند اما به لطف الهی به هدف شومشان نرسیدند و هیچ‌گاه نخواهند رسید.

معاون روابط عمومی و سخنگوی کل سپاه گفت: زمان دفاع مقدس جمعیت ایران 35 میلیون نفر بود و اکنون جمعیت ایران به 85 میلیون نفر رسیده و همه وظیفه داریم برای 50 میلیون نفری که زمان انقلاب و جنگ تحمیلی را ندیدند دستاوردها و موفقیت‌ها را بیان کنیم.

شریف اذعان کرد: گام اول انقلاب گام مقاومت و انسجام‌بخشی به پایه‌های نظام اسلامی بود و اکنون در گام دوم با حکمت مدبرانه مقام معظم رهبری ثمره تلاش و ایثار را در افق آینده شاهد خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: امروز در تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان قرار داریم و رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند به قله نزدیکیم و می‌توانیم با ایثار و مدیریت جهادی مشکلات را پشت سر بگذاریم.