کد خبر: ۴۱۷۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۴۴۲

سرقت یک پراید توسط پسر ۱۰ ساله بروجردی / پلیس: این اقدام از روی کنجکاوی و هیجان بوده نه سرقت

فرمانده انتظامی بروجرد جزئیات تصاویر عجیب سرقت پراید توسط یک پسر ۱۰ ساله را تشریح کرد. وی عنوان کرد: در تحقیقات صورت‌گرفته و برابر اظهارات این پسر بچه این اقدام از روی کنجکاوی، هیجان و به‌ قصد دور زدن با خودرو بوده و قصدش سرقت نبوده‌ است.
تسنیم: فرمانده انتظامی بروجرد جزئیات تصاویر عجیب سرقت پراید توسط یک پسر ۱۰ ساله را تشریح کرد.

در روزهای گذشته فیلمی در فضای مجازی به‌ شکل گسترده منتشر شد که نشان می‌داد پسر بچه‌ای حدود 10 ساله در شهرستان بروجرد یک پراید را سرقت می‌کند.

این کلیپ واکنش‌های زیادی در پی داشت و در همین راستا سرهنگ مهدی مهدوی‌کیا، فرمانده انتظامی بروجرد در تشریح این ماجرا، اظهار داشت: در پی اعلام مرکز 110 مبنی بر سرقت خودرو پراید توسط یک پسر بچه موضوع در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی بلافاصله خودروی سرقت‌ شده را حین تردد در داخل شهر توقیف کردند و به مقر انتظامی بروجرد انتقال دادند.

فرمانده انتظامی بروجرد عنوان کرد: در تحقیقات صورت‌گرفته و برابر اظهارات این پسر بچه این اقدام از روی کنجکاوی، هیجان و به‌ قصد دور زدن با خودرو بوده و قصدش سرقت نبوده‌ است.

مهدوی‌کیا بیان کرد: خودرویی که توسط پسر بچه 10 ساله مورد استفاده قرار گرفته‌ است، فاقد ایمنی لازم بوده و لازم است دارندگان خودروها نسبت به ایمن‌سازی وسایل نقلیه خود اقدامات لازم را به عمل آورند.