کد خبر: ۴۱۷۷۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۷۵

نیک‌بین، نماینده مجلس: کلاس‌های خالی از معلم حاصل سیاست‌های غلط وزارت آموزش و پرورش است

نماینده مردم کاشمر در مجلس با بیان اینکه وزارت آموزش و پرورش با سیاست بسیار غلطی که در تاخیر در اعلام نتیجه آزمون داشت، باعث شده ۴۰ تا ۵۰ هزار کلاس درس خالی از معلم بماند، گفت: مجلس باید با این نوع بی قانونی و بی ضابطگی برخورد کند.
ایلنا: جواد نیک بین در جلسه علنی نوبت صبح امروز (چهارشنبه ۱۹ مهرماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با استناد به ماده ۲۲ آیین نامه داخلی گفت: وزارت آموزش و پرورش با سیاست بسیار غلطی که در تاخیر در اعلام نتیجه آزمون داشت، باعث شده ۴۰ تا ۵۰ هزار کلاس درس خالی از معلم بماند و تعداد زیادی افراد ضد نظام تحویل دهیم.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد، کوهسرخ در مجلس یازدهم با انتقاد از وضعیت مدیریت در وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: وزیر محترم پاسخ دهد چه اقدامی برای افراد قرارداد کار معین انجام داده است. آقای لطیفی کار خود را درست می کند، اما کار معلمان خدوم و زحمتکشی که بیش از ۲ سال است زحمت می کشند را انجام نمی دهد! مجلس باید با این نوع بی قانونی و بی ضابطگی برخورد کند.

وی ادامه داد: پاداش فرهنگیانی که از دو سال پیش بازنشست شده اند به دلیل عدم پیگیری، پرداخت نشده و آنها ناراضی هستند. بسیاری از کلاس های درس در استان های خراسان رضوی و تهران معلم ندارند و در شهرستان های کاشمر و بردسکن روز گذشته اولیای دانش آموزان تجمع کرده و فرزندان خود را از مدرسه خارج کرده اند که این وضعیت بدی محسوب می شود.