کد خبر: ۴۱۸۱۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۹۹

سردار نقدی، معاون هماهنگ کننده سپاه: آمریکا جواز حمله به منافع خود را صادر کرد

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشاهده صحنه‌های جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی در غزه، نابودی صهیونیست‌ها و شکست کامل آمریکا را رقم خواهد زد و آمریکا با حمایت از جنایات صهیونیست‌ها جواز حمله مجاهدان اسلام به منافع خود را صادر کرد.
 ایرنا: معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مشاهده صحنه‌های جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی در غزه، نابودی صهیونیست‌ها و شکست کامل آمریکا را رقم خواهد زد و آمریکا با حمایت از جنایات صهیونیست‌ها جواز حمله مجاهدان اسلام به منافع خود را صادر کرد.

سردار «محمدرضا نقدی» در حاشیه اجتماع عظیم مردم تهران در محکومیت حمله جنایت‌بار رژیم صهیونیستی به دو بیمارستان در غزه گفت: رژیم منحوس آمریکا با جنایاتی که امروز علیه مردم غزه مرتکب می‌شود، جواز حمله مجاهدان اسلام به منافع آمریکا در دنیا را صادر کرد و این خواست خودش بود.

وی در ارزیابی موضع ملت‌های مسلمان در واکنش به بمباران بیمارستان‌های غزه از سوی رژیم صهیونیستی گفت: واکنش طبیعی جوانانی که صحنه‌های جنایات آمریکا و رژیم صهیونیستی را مشاهده کردند، نابودی رژیم صهیونیستی و انزوا و شکست کامل آمریکا را رقم خواهد زد.