کد خبر: ۴۱۸۲۲۲
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۴۵

وزیر اطلاعات: عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل ترمیم نیست

وزیر اطلاعات گفت: عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل ترمیم نخواهد بود و آن روندی که برای ارتباطات و تعاملات در پیش گرفته بودند با شکستی ترمیم ناپذیر روبه‌رو شده و هیچ زمان به شکل مناسب و عادی برنخواهد گشت.
فارس: وزیر اطلاعات گفت: عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل ترمیم نخواهد بود و آن روندی که برای ارتباطات و تعاملات در پیش گرفته بودند با شکستی ترمیم ناپذیر روبه‌رو شده و هیچ زمان به شکل مناسب و عادی برنخواهد گشت.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات امشب در جلسه شورای تامین استان لرستان اظهار کرد: عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با دیگر کشورها قابل ترمیم نخواهد بود و آن روندی که برای ارتباطات و تعاملات در پیش گرفته بودند، با شکستی ترمیم ناپذیر روبه رو شده و هیچ زمان به شکل مناسب و عادی برنخواهد گشت.

وی خاطرنشان کرد: امروز با این اقدام ددمنشانه رژیم صهیونیستی، شاهد تغییر افکار عمومی دنیا به نفع فلسطین و علیه رژیم صهیونیستی هستیم.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه از این شورای امنیت پرادعا برای حمایت از مظلومان کاری ساخته نیست، افزود: بلکه صرفا در جهت اهداف قدرت آمریکا و خواسته های ظالمانه و استعماری آنها بکار خواهد گرفت.

خطیب بیان داشت: رئیس جمهور آمریکا در این کشور جنایتکمار حضور پیدا می کند و پای بر روی همه خون‌های مظلوم می گذارد.

وی تاکید کرد: امروز دولت آیت الله رئیسی شاهد رشد در وضعیت اقتصادی، کاهش نرخ بیکاری، رشد تولید، ایجاد و فراهم کردن زمینه‌هایی برای گسترش فعالیت‌های اقتصادی است.