کد خبر: ۴۱۸۲۵۰
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۶۸۲

بک بروزرسانی انقلابی در اینستاگرام

قابلیت جدید اینستاگرام برای پست‌های معمولی و ریلزها فراهم خواهد شد و راه جدیدی به سازندگان محتوا برای تعامل با دنبال‌کنندگان خود ارائه می‌کند.
دیجیاتو: اینستاگرام به‌طور مداوم در حال ارائه قابلیت‌های جدیدی است و حالا روی ویژگی دیگری کار می‌کند که کاربران با آن می‌توانند در قسمت نظرات (کامنت‌ها) پست‌های خود نظرسنجی ایجاد کنند. همچنین سازندگان محتوا با این ویژگی راه جدیدی برای تعامل بیشتر با دنبال‌کنندگان خود خواهند داشت.

براساس گزارش انگجت، «آدام موسری»، رئیس اینستاگرام در کانال خود به آزمایش این ویژگی اشاره کرده است و همچنین خاطرنشان کرد که در بخش نظرات پست‌های معمولی و ریلزها می‌توان از نظرسنجی استفاده کرد. هرچند این ویژگی در حال حاضر به‌صورت یک آزمایش کوچک معرفی شده است، اما «مارک زاکربرگ»، مدیرعامل متا اعلام کرده که «به‌زودی در دسترس همه قرار خواهد گرفت».

نظرسنجی‌ها در بخش نظرات بسیار شبیه به همین قابلیت در استوری‌ها خواهد بود که در آن سال‌ها به شکل یک برچسب در دسترس کاربران قرار دارد. با توجه به اسکرین‌شاتی که توسط موسری به اشتراک گذاشته است (تصویر بالا)، سایر کاربران می‌توانند تعداد رأی‌های ثبت‌شده در نظرسنجی‌ها را مشاهده کنند. با این وجود، اطلاعات دیگری مانند اینکه نظرسنجی‌ها تا چه مدت پس از پست‌شدن فعال خواهند بود، مشخص نیست.

اینستاگرام در چند وقت گذشته تلاش‌کرده تا بخش نظرات خود را بیشتر به یک محیط تعاملی تبدیل کند و در بهار امسال قابلیت کامنت‌گذاشتن با GIF را برای کاربران خود فراهم کرده بود. این پلتفرم همچنین در حال آزمایش گزینه‌هایی است تا تجربه استوری‌ها را برای کاربران خود سفارشی‌تر کند و اخیراً گفته‌شده بود که روی قابلیت جدیدی کار می‌کند تا کاربران بتوانند لیست‌های متعددی برای به‌اشتراک‌گذاری استوری‌های خود ایجاد کنند.