کد خبر: ۴۲۱۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۲۲۰

توقف عرضه لاستیک با قیمت‌های جدید‌

رئیس انجمن صنفی صنعت تایر با ارسال نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های تولیدی تایر اعلام کرد که دستورالعمل آزادسازی قیمت تایر سواری ...
فارس: رئیس انجمن صنفی صنعت تایر با ارسال نامه‌ای به مدیران عامل شرکت‌های تولیدی تایر اعلام کرد که دستورالعمل آزادسازی قیمت تایر سواری ابلاغ نشده است، بنابراین‌ فروش با قیمت‌های جدید متوقف شود.

جمال میرزایی رئیس انجمن صنفی صنعت تایر با ارسال نامه‌‌ای به مدیران عامل شرکت‌های تولیدی تایر اعلام کرد به دلیل عدم ابلاغ دستورالعمل آزادسازی قیمت تایر سواری، فروش با قیمت‌های جدید متوقف شود. 

در نامه مذکور آمده است:
نظر به اقدامات موثر و همراهی همه اعضاء انجمن صنفی صنعت تایر جهت کاهش التهاب و کاهش قیمت بازار آزاد، ضمن تشکر و قدردانی به استحضار می‌رساند سبد اخیر اعلام شده از طرف آن شرکت با تعدیل اندک قیمت فروش که در راستای سیاست آزادسازی قیمت تایر سواری و مصوبه تنظیم بازار صورت پذیرفته به دلیل عدم ابلاغ رسمی و نامه امروز سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان خواهشمند است فروش با قیمت‌های جدید متوقف شود تا پس از مذاکره و هماهنگی همانند گذشته در فضایی تعاملی با مسئولین نسبت به افزایش نرخ در چارچوب ضوابط کشور اقدام شود.