کد خبر: ۴۲۳۰۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۷۰۸

قتل زن جوان به دنبال رابطه پنهانی با پسرعموی شوهر

عشق ممنوعه زن جوان به پسرعموی شوهرش باعث مرگ او شد و مرد خیانتکار نیز از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران حکم مرگ دریافت کرد.
عشق ممنوعه زن جوان به پسرعموی شوهرش باعث مرگ او شد و مرد خیانتکار نیز از سوی قضات دادگاه کیفری استان تهران حکم مرگ دریافت کرد.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم پرونده که با همسر پسرعمویش وارد رابطه شده ‌بود، متهم است این زن را به اسلامشهر کشانده و او را به قتل رسانده است.


مردی یک سال قبل به پلیس گزارش داد همسرش به نام فرانک گم شده ‌است. او گفت: چندسالی هست که با فرانک ازدواج کرده‌ام. این اواخر با هم اختلافاتی داشتیم، چون متوجه شده بودم با پسرعمویم وارد رابطه شده ‌است. فرانک قول داد این رابطه را قطع کند و بعد از چند روز هم ناپدید شد.

ماموران در تحقیقات خود جسد فرانک را در حالیکه خفه شده ‌بود در بیابانی اطراف اسلامشهر پیدا کردند. با توجه به شکایت شوهر فرانک، آرمان پسرعموی او بازداشت شد. این مرد مدعی شد از فرانک خبر ندارد اما تحقیقات نشان داد، تلفن همراه او جایی که فرانک به قتل رسیده آنتن‌دهی داشته ‌است.

باوجود انکارهای آرمان با توجه به شکایت اولیای ‌دم این جوان به قتل متهم و پرونده برای رسیدگی به شعبه 4 دادگاه کیفری‌استان تهران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه کیفرخواست علیه متهم خوانده و سپس از طرف فرزند نوجوان مقتول درخواست قصاص مطرح شد. وقتی نوبت به متهم رسید او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من فرانک را نکشتم و این اتهام یک تهمت است.

او گفت: چند سال قبل پسرعمویم ازدواج کرد. ما با هم رابطه خوبی ‌داشتیم و من به خانه او رفت و آمد می‌کردم. در این رفت وآمدها بود که نسبت به فرانک علاقه‌مند شدم. او که از شوهرش دلخوری داشت به من نزدیک شد و هر روز با من تماس می‌گرفت و درد دل می‌کرد. تا اینکه پسرعمویم موضوع را فهمید. او از من خیلی عصبانی شد و درگیری هم بین ما رخ داد. من تصمیم گرفتم این رابطه را تمام کنم. مدتی هم فرانک به من زنگ می‌زد و جواب نمی‌دادم. او آنقدر زنگ زد که مجبور شدم جواب بدهم. روز حادثه از من خواست همدیگر را ببینیم. گفتم کار دارم. وقتی فهمید در اسلامشهر هستم گفت من را هم سوار کن در راه با هم صحبت کنیم. آن روز وقتی فرانک از ادامه رابطه با من ناامید شد، دعوا کرد و بعد هم از ماشین پیاده‌ شد و رفت. من دیگر از او خبر ندارم.

متهم درباره اینکه چرا تلفن همراهش در همان منطقه قتل آنتن داشت، گفت: من و فرانک در یکجا بودیم ما هر دو در اسلامشهر بودیم اما من او را نکشتم.

بعد از گفته‌های متهم و وکیل مدافع او و پایان دفاعیات قضات وارد شور شدند و متهم را به قصاص محکوم کردند.