کد خبر: ۴۲۳۹۵۰
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۳۴۳

تعرض رمال شیطان صفت به زنان فریب خورده

مرد رمال زنان فریب خورده را بیهوش می‌‌کرد و آنها را مورد آزار‌ و‌ اذیت قرار‌ می‌داد.
جام جم: رمال شیطان‌ صفت ‌که پس از بیهوش‌کردن‌ زنان، آنها را مورد آزار‌ و‌ اذیت قرار‌ می‌داد، دستگیر شد.

 تحقیقات پلیسی در این باره از آذر ماه امسال و با شکایت زن جوانی از رمال شیطان صفت آغاز شد. شاکی در شکایت خود به ماموران گفت: مدتی بود در زندگی‌ام مشکلی پیش آمده و هر چه تلاش می‌کردم نمی‌توانستم آن را حل کنم. از طریق یکی از دوستانم با مرد رمالی آشنا شدم که مدعی بود می‌تواند با نسخه‌های جادویی هر مشکلی را حل کند. با این مرد تماس گرفتم و برای بخت‌گشایی و حل مشکلات، قرار شد به خانه‌مان بیاید. او ادعا کرد وقتی به خانه می‌آید، نباید کسی آنجا باشد، وگرنه نمی‌تواند جادو کند. به همین دلیل وقتی در خانه تنها بودم، او را به خانه‌مان دعوت کردم. وقتی مطمئن شد کسی در خانه نیست، یک نوشیدنی به من داد و ادعا کرد در آن جادو کرده و بعد از خوردن آن تمام مشکلاتم حل می‌شود. وقتی شربت را خوردم، سرم سنگین و بعد از آن بیهوش شدم. پس از چند ساعت وقتی بهوش آمدم از آن مرد خبری نبود. به اطراف که نگاه کردم، دریافتم او اموال با ارزش داخل خانه را سرقت کرده‌است.

پس از این شکایت و با توجه به حساسیت ماجرا، پرونده در اختیار ماموران سازمان اطلاعات پلیس شهرری قرار گرفت. درحالی که مرد رمال سعی کرده بود هیچ ردی ازخود باقی نگذارد، ماموران به سرنخ‌هایی ازاقدامات مجرمانه او رسیدند. بررسی‌ها نشان داد، این زن تنها قربانی متهم نبوده است. او به بهانه بخت‌گشایی، رفع مشکل، جادو و طلسم، زنان ساده لوح را در دام خود گرفتار کرده بود. مردرمال فقط به‌سرقت اززنان راضی‌نشده ودرچند مورد بعد ازفریب قربانیان آنها را مورد آزارواذیت هم قرار داده بود.

سرهنگ طرهانی، فرمانده انتظامی شهرستان ری دراین باره گفت: با به دست آمدن این سرنخ‌ها تحقیقات پلیسی تکمیل و ماموران موفق شدند با انجام چند عملیات پلیسی، هویت و مخفیگاه متهم ۴۵ساله را در شهرستان ری شناسایی کنند و پس از هماهنگی‌های قضایی، این شیاد در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر شد.

وی ادامه داد: متهم درهمان ابتدا به سرقت و آزار و اذیت زنان در نقش یک رمال اعتراف کرد.  وی از شهروندان خواست در صورتی که به این شیوه در دام سرقت یا آزار و اذیت و دیگر جرایم احتمالی این مرد فریبکار قرار گرفته باشند، متهم را شناسایی کنند و برای تشکیل پرونده و پیگیری شکایت‌شان به پلیس اطلاعات شهرستان ری در خیابان فداییان اسلام جنوب، نرسیده به میدان حرم حضرت عبدالعظیم(ع) مراجعه‌کنند.