کد خبر: ۴۲۴۳۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۵۴۷

من‌وتو تعطیل شد

شبکه تلویزیونی من وتو از رسانه‌های لندن‌نشین با پخش برنامه «سکانس آخر» پس از ۱۴ سال، خداحافظی و برای همیشه به کار خود پایان داد. فارین پالیسی سنتر در سال ۲۰۱۱ بدون ذکر منابع درآمدی من‌وتو نوشت: این شبکه که به مرجان و کیوان عباسی تعلق دارد بودجهٔ خود را از تعدادی سرمایه‌گذار خطرپذیر دریافت می‌کند.
ایسنا نوشت: شبکه تلویزیونی منوتو از رسانه‌های لندن‌نشین ضدایرانی نزدیک به سلطنت‌طلبان، با پخش برنامه «سکانس آخر» پس از ۱۴ سال، خداحافظی و برای همیشه به کار خود پایان داد.

تامین بودجه این شبکه پرهزینه با ماهیت سرگرمی و ماموریت تغییر سبک‌زندگی و باورهای ایرانیان، همواره مبهم و نامعلوم بوده و هیچگاه صورت‌های مالی آن منتشر نشده است.

فارین پالیسی سنتر در سال ۲۰۱۱ بدون ذکر منابع درآمدی من‌وتو نوشت: این شبکه که به مرجان و کیوان عباسی تعلق دارد بودجهٔ خود را از تعدادی سرمایه‌گذار خطرپذیر دریافت می‌کند.

برخی کارشناسان مشکلات مالی حامیان پشت‌پرده این شبکه، به ویژه نوسانات مالی در انگلستان و بحران‌های بی‌سابقه رژیم صهیونیستی و شبکه بهائیان مستقر در سرزمین‌های اشغالی را، بی‌ارتباط با این تعطیلی نمی‌دانند و برخی نیز ناکامی‌های پی‌درپی در رسیدن به اهداف کارفرمایان را با وجود هزینه‌های سنگین، دلیل این تعطیلی پس از ۱۴ سال می‌دانند.