کد خبر: ۴۲۵۰۰۱
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۶۱۵

امیرعبداللهیان: کشیده شدن دامنه جنگ به رفح، تبعات سختی برای اسرائیل خواهد داشت

وزیر امور خارجه تصریح کرد: کشیده شدن دامنه جنایات جنگی رژیم صهیونیستی به رفح، تبعات سختی برای تل‌آویو به همراه خواهد داشت. حسین امیر عبداللهیان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به تحولات جدید اراضی اشغالی و ادامه جنایت‌های رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین و غزه در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: «کشیده شدن دامنه جنایات‌جنگی و نسل‌کشی رژیم اشغالگر اسراییل به آوارگان فلسطین در رفح، تبعات سختی برای تل‌آویو خواهد داشت.»
ایسنا: وزیر امور خارجه تصریح کرد: کشیده شدن دامنه جنایات جنگی رژیم صهیونیستی به رفح، تبعات سختی برای تل‌آویو به همراه خواهد داشت.

حسین امیر عبداللهیان وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران در واکنش به تحولات جدید اراضی اشغالی و ادامه جنایت‌های رژیم صهیونسیتی علیه مردم فلسطین و غزه در صفحه اجتماعی ایکس نوشت: «کشیده شدن دامنه جنایات‌جنگی و نسل‌کشی رژیم اشغالگر اسراییل به آوارگان فلسطین در رفح، تبعات سختی برای تل‌آویو خواهد داشت.

شهر رفح در مرز غزه و مصر از شب گذشته شاهد حملات خونین بوده است که ده‌ها شهید و زخمی بر جای گذاشته است. همچنین این شهر شاهد درگیری‌های شدید میان اعضای مقاومت فلسطین و ارتش رژیم صهیونیستی است.

ارتش رژیم صهیونیستی بدون توجه به هشدار‌های بین‌المللی نسبت به سرانجام حمله به این شهر که هزاران آواره به آنجا پناه برده‌اند، این شهر را هدف قرار داده است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی شامگاه یکشنبه و صبح دوشنبه حملات شدیدی را علیه آوارگان در نزدیکی مرز‌های مصر و منازل مسکونی در رفح انجام دادند.