کد خبر: ۴۲۵۱۹۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تعداد بازدید: ۱۷۳

وزیر کشور: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، مجلس است

وزیر کشور جایگاه مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، مجلس شورای اسلامی است که در رأس امور قرار دارد.
ایلنا: وزیر کشور جایگاه مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، مجلس شورای اسلامی است که در رأس امور قرار دارد.
 
احمد وحیدی روز جمعه در جلسه با نمایندگان اقشار مختلف مردم اصفهان، اظهار کرد: رأی مردم در نظام اسلامی رأی حقیقی محسوب می شود و از آنجایی که حدود ۲ هفته دیگر تا برگزاری انتخابات باقی مانده، مباحث مربوط به آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
 
وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) نظامی بر اساس رأی مردم تشکیل دادند، ادامه داد: حتی در طول جنگ یک انتخابات در ایران عقب نیافتاده و در کمال سلامت و امنیت کامل برگزار شده است.
 
وحیدی، جایگاه مجلس شورای اسلامی را بسیار مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، مجلس شورای اسلامی است که در رأس امور قرار دارد.
 
وی با اشاره به اهمیت مشارکت در انتخابات، اضافه کرد: مشارکت مردم در انتخابات نعمت است و همه اقشار جامعه دارای یک رأی مساوی هستند، اگرچه امروز دشمنان و در راس آن‌ها آمریکا به دنبال مایوس کردن مردم و کاهش مشارکت در انتخابات هستند.
 
وزیر کشور با بیان اینکه در مدت اخیر ۳۳ هزار طرح با اعتبار ۶ هزار و ۶۶۰ میلیارد ریال توسط دولت سیزدهم افتتاح شده است، گفت: در این راستا باید برای اطلاع رسانی دستاوردها بیشتر دقت کرد و این موضوع از جمله مطالبات رهبر معظم انقلاب است.
 
وحیدی با تاکید بر اینکه باید مایوس کردن مردم را بدترین گناه دانست، تصریح کرد: امروز نظام جمهوری اسلامی در همه عرصه‌های تولیدی حضور فعال دارد، باید بدانیم که بزرگ‌ترین جهاد در این ایام حضور در انتخابات خواهد بود، زیرا این حضور دشمن شکن است.
 
وی تصریح کرد: به حول الهی و با تلاش‌های مسوولان و پیگیری شخص رئیس جمهور، در حوزه‌های مختلف با همت مردم دستاوردهای خوبی داشته‌ایم.